Tesettürya

Bugün Ne Giysem: Tesettür Giyim Sokak Modası

Bugün Ne Giysem: Tesettür Giyim Sokak Modası

Tesetturya ekibi olarak, bugün ne giysem sizler için tesettür giyim sokak modası stili için bir kombin hazırladık.

Sokağa çıktığınız anda çevredeki tüm gözler üzerinizde olur. Bu nedenle ne amaçla sokağa çıkarsanız çıkın giyim kuşamınıza mutlaka özen göstermeniz gerekiyor. Fakat bunu yaparken sizleri kasacak zor hareket etmenize neden olacak türden kıyafetleri giymemenizi tavsiye ediyoruz.

Bu nedenle daha rahat sizlere ağırlık vermeyecek türden, mevsimin renklerine ayak uydurabilen, yazlık ince kumaşlardan tasarlanmış, uzun etekler tercih edebilirsiniz. Hemen üzerinize yılın favori renklerinden oluşan sade bir bluzu rahatça kombinleyerek sokak modasına uygun giyim ile kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz.

Yeşil bir çanta modeli ile görüntünüze renk katabilir, sokaklarda geçireceğiniz süre zarfında ayaklarınızı yormayacak, sade ve 2015 yılının en güzel babet modellerinden biri olan bu model sayesinde şıklığınızı arttırabilirsiniz.

Yaptığınız kombinde, sizlere çok yakışacağını düşündüğümüz yazlık eşarp modellerinden olan etek ve bluzunuz ile uyumu yakalayan renklere sahip bir modeli tercih edebilirsiniz.

Sokaklarda şıklık ve moda anlamında geri kalmamanız adına sizler için bu özel kombini hizmetinize sunduk. Umarız bugün ne giysem sorunuza bir nebzede olsa cevap verebilmişizdir 🙂

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.