Tesettürya

Bugün Ne Giysem: Tesettür Ofis Kombini

Bugün Ne Giysem: Tesettür Ofis Kombini

Kalemimizin ucunda bugün ne giysem köşesinden Tesettür giyim modasında ofis kombinini sizler için yaptık 🙂

2015 in ilkbahar aylarında havalar hala ısınmak bilmedi. Bu nedenle sizler içi ofis kombini yaparken havaların belirsiz durumundan etkilenmemeniz adına kıyafet çeşitliğine yer verdik.

Ofis ortamında hem rahat etmeniz hem de şıklığınızı yansıtmanız adına kiloş etek modeli ile kombinimize başlamak istedik. Gri renginden oluşan ve sizlere çok yakışacak olan bu eteği beyaz renge sahip bir gömlek ile tamamlayabilirsiniz. Bu renkler hem ofis ortamı için dikkat çekmeyecek asil ve ciddi renklerdir. Dilerseniz üzerinize ince bir hırka alarak kombininizi zenginleştirebilirsiniz.

Gri rengi ile çok yakışacak olan kahverengini çanta ve ayakkabılarınızda buluşturmak istedik. Kendinizi çok daha iyi hissetmeniz adına leopar desenlerden oluşan bir şal ile şıklığınıza şıklık katmak istedik.

Ofis kombininde daha renkli bir görüntü yaratmak isterseniz evinizde bunan takı ve aksesuarlarınızda renk olarak turuncu rengine veya saks mavisine yer verebilirsiniz.

Şal olarak daha farklı bir şal rengini kullanmak isterseniz de bordo doğru bir tercih olacaktır diye Tesetturya ekibi olarak sizlere fikir vermek isteriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.