2015 Tesettür Modası: Çanta ve Ayakkabı Uyumu

2015 Tesettür Modası: Çanta ve Ayakkabı Uyumu
3 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.283 kez okundu.

2015 yılında ayakkabı modası yeniden şekilleniyor. Günlük kıyafetlerimiz ile birlikte kullandığımız çanta ve ayakkabı modelleri aynı renge bürünüyor. 2015 yılında bir uyum içerisinde bulunmayı tercih eden modeller her an görüntümüze şıklık katmak için geliyor.

Geçtiğimiz dönemlerde zıt renklerin uyumundan oluşan moda trendi. 2015 yaz aylarında yerini uyumlu çanta ve ayakkabı trendine bıraktı. Aynı kumaş ve desenlerden oluşan çanta ve ayakkabılar şıklığımızı arttırmaya geliyor.

Oldukça estetik ve elagance bir görüntüye sahip olan bu uyumu sizlerde farklı kombinleriniz ile kolayca kullanabilirsiniz.

Çantanız ve ayakkabılarınız katıldığınız her ortamda uyum sağlayacak tüm gözler bu uyum sayesinde şıklığınızı fark edecek.

2015 tesettür modası trendi olan uyumlu çanta ve ayakkabılar çok renkli tasarımları ile her türlü kombinlemenize ayak uydurmak için geliyor. Resimde gördüğünüz gibi artık çanta ve ayakkabılarınız aynı kumaşla kaplanıyor. Şıklığınız bu uyum sayesinde bir kat daha artıyor.

En özel desenlerin çalışıldığı tasarımlarda özellikle yaz aylarına yakışır çiçekli desenler göze çarpıyor.

2015 ayakkabı ve çanta modası bu sezon adeta rengârenk çiçekler açıyor. Gök kuşağını andıran tasarımlar hem ayaklarınızda zarif bir duruş sergilemenize yardımcı olurken hem de aynı zamanda elinizdeki çantanız ile şıklığınızı arttırıyor

En yeni Çanta modelleri ayakkabı modelleri ile uyumlu şimdi. Artık bir çanta ihtiyacınız olduğunda mutlaka uyum içerisinde olan ayakkabı modellerinden de mutlaka almanız gerekecek. Sokaklarda adımlarınız ile şıklığınızı konuşturabilir. Tüm düşmanlarınızı ayaklarınız ile kıskandırabilirsiniz 🙂 2015 ayakkabı ve çanta modasına dair her ne varsa tüm detaylı bilgileri sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

Ayrıca, daha önce ayakkabı ve çanta hakkında yazdığımız içeriğe göz atmanızı tavsiye ediyoruz 🙂

Okuma Tavsiyesi: Kombinlerin Vazgeçilmez Aksesuarları: Ayakkabı ve Çanta

2015 Tesettür Modası: Çanta ve Ayakkabı Uyumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Sayfa başına git