İlkbahara Hazırlık: Çiçekli Tesettür Elbiseler :)

İlkbahara Hazırlık: Çiçekli Tesettür Elbiseler :)
3 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.948 kez okundu.

İçinde bulunduğumuz Sonbahar sezonu çiçekli elbiselere ara vermeyi gerektirse de, şimdiden İlkbaharın coşkusunu ve ılık havasını içinde hissedenler çiçekli tesettür elbise modellerine bakmaktan kendilerini alıkoyamıyor. Her yaştaki bayanın kendini dinamik hissedeceği çiçekli tesettür elbiseler aynı zamanda kombin yapması oldukça kolay olan parçalardan da biridir.

tesettur-hijab-modest-cicek-desenli-floral-elbise-annahariri-1

Mevsimin tüm detaylarını içinde yaşayabileceğiniz elbise modelleri ile gün boyu enerjik ve keyifli olmak mümkündür. Serin ve ayaz havaların donuklaştırdığı ruhunuzun bir an önce iç ısıtan çiçekli elbiselerle can bulmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz. Çiçekli desenlerde maksimal sınıra ulaşan elbiselerle romantik bir ilkbahar sizleri bekliyor.

tesettur-hijab-modest-cicek-desenli-floral-elbise-11-kombini

İlkbahar sezonunda pek çok tasarımcı elbise modellerinde çiçek desenlerinden ödün vermezken, diğer detaylarla göz alıcı ve gösterişli hissetmek de mümkün olacağa benziyor. Şimdiden iç dünyanızı da hazırlamanız gereken çiçekli elbise modelleri, baharı karşılamanın en güzel yollarından biri olacaktır.

 

Papatya Zarafeti İle Can Bulan Elbiseler

Her bayanı cezbeden kıyafet desenleri arasında şüphesiz çiçek desenli elbiseler yer alıyor. Özellikle yeni sezonda bayanları bekleyen papatya ağırlıklı desenler tam anlamıyla ilkbahar mevsimini yaşamanıza olanak sağlayacaktır.

tesettur-hijab-modest-cicek-desenli-floral-elbise-anna-hariri-kombini-1

Düzgün kesimleri ve tesettürlü bayanların kendi tarzlarına göre kombinleyebilecekleri özellikteki elbiseler, ilkbaharın en güzel ve kaliteli kumaşları ile son derece hafif ve romantik bir mevsim geçirmenizi sağlayacaktır. Üstelik üzerinizdeki çiçek zarafetine odaklanan pek çok kişi, eğer fazlalıklarınızdan şikayetçi iseniz, çiçekli elbiselerle oldukça fit ve düzgün bir süliete sahip olmanız kaçınılmaz olacaktır.

 

Abiye Elbiseleri Saran Çiçek Şıklığı

Günlük hayatı renkli ve cıvıl cıvıl hale getirecek çiçekli tesettür elbiseler, aynı zamanda özel gün ve geceleri ile zarafeti ile sarmaya devam ediyor. 2017 yılının ilkbahar aylarına yakın koleksiyonlarını çıkarmaya hazırlanan tasarımcılar, abiye koleksiyonlarında yer verdikleri çiçek desenleri ile göz dolduruyor. Bayanların şık ve oldukça zarif görünmelerine neden olacak olan çiçek desenli tesettür abiyeler, baharın tüm çiçeklerinin kokusunu adeta burnunuzda hissetmenizi sağlayacak zarafettedir.

annah-hariri-cicekli-florarl-elbise-modelleri

Tesettür günlük elbiselerde daha çok papatya ve kır çiçekleri konseptine yer veren tasarımcılar, abiye elbiselerde ise gösterişli ve şık çiçeklerin yer aldığı desenlere yer vermişlerdir. Büyük ölçüde kimsenin hayır diyemeyeceği çiçek desenleri ile her yerde etkileyici bir duruşa sahip olabilir ve ilkbaharın ferahlığını çevrenizdekilere rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

 

Çiçekli Tesettür Elbiseler: Doğayla Bütünleşmenin En Güzel Hali

Birbirinden şık elbiselerle kendinizi doğanın en güzel köşesinde gibi hissedeceğiniz çiçekli elbiseler yeni sezonda sizleri bekliyor. Gardıropların çiçek açmasına neden olacak şıklıktaki elbiseler, kendinizi abartıdan uzak ancak bir o kadar gösterişli hissetmenizi sağlayacak niteliktedir.

tesettur-hijab-modest-cicek-desenli-floral-elbise-10-kombini

İnce şifon kumaşlarla buluşan çiçek desenleri aynı zamanda baharın tüm renklerini kapsıyor. Pembenin en güzel durduğu çiçek tonları ile tüm bedeniniz romantik etki altına alabilir ve kusursuz ilkbahar güzelliği ile kendinize olan özgüveninizi tazeleyebilirsiniz.

tesettur-hijab-modest-cicek-desenli-floral-elbise-kombini-2

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git