Çizgili Bol Paça Tesettür Pantolon Kombinleri ve Stil Önerileri

Çizgili Bol Paça Tesettür Pantolon Kombinleri ve Stil Önerileri
6 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 5.459 kez okundu.

Tesettür giyiminde daha çok pantolon kombinlerine yer veren bayanlar için dar ve bol paça olmak üzere pek çok seçenek bulunuyor. Kapalı bayanların kendi zevklerine kalmış olan kombin meselesi ise; pantolonun modeli ve deseni ile yakından ilgilidir. Özellikle son yıllarda sadelikten biraz uzaklaşmayı tercih eden tesettür markaları çizgili pantolon modasını tekrardan 2016-2017 Sonbahar kış koleksiyonlarına eklemiş bulunmaktalar. Bol paça ile kapalı bayanlar daha rahat etme imkânı bulurken, çizgili desen ile de modern kombinler yapmaları daha kolay hale gelmektedir. Fiziğine güvenen uzun boylu tesettürlü hanımların tereddüt etmeden giyebilecekleri çizgili bol paça pantolon modelleri, giyilecek ortama göre şık bir tunik ya da ceket ile rahatlıkla kombinlenebilen modellerdir.

Çizgili Bol Paça Pantolon İle Kombin Önerileri

 

Evde ya da işte günlük işlerini sürdürürken rahat kıyafetler içinde olmak isteyen tesettürlü hanımlar için bol paça pantolon modelleri, hem rahatlık hem de kolay kombin avantajı ile oldukça ilgi gören pantolon modelleri arasında yer almaktadır. Tek renk bol paça pantolonlar kadar ilgi gören çizgili bol paça pantolon modelleri, pantolondaki çizgi desenini sade bir tunik ile tamamlayarak oldukça şık bir kombine imza atma şansı tanımaktadır. Özellikle tesettürlü olup pantolon modelleri ile rahat kombin yapamayan bayanlar için çizgili bol paça pantolonlar hayat kurtarıcı niteliktedir. Kaliteli kumaştan tasarlanmış çizgili bol paça tesettür pantolon modeli, uygun renkler ile tamamlandığında, pek çok ortamda çizgili pantolon sadeliğinin getireceği tarzın dikkat çekiciliğine sahip olmanız mümkündür.

Kışın Çizgili Bol Paça Tesettür Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Kışın Çizgili Bol Paça Tesettür Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Çizgi desenine sahip olan kıyafetlerin giyen kişiye dinamik bir enerji kazandırması, bu model kıyafetlerin genellikle yaz aylarında giyilebileceğini düşündürse de, Tesettürlü olup kendinde her daim çizgili pantolon şıklığını taşıyabilecek cesareti gören her bayan kışında rahatlıkla bol paça çizgili pantolon modelleri ile nasıl da şık olunacağını gösterebilir. Bu noktada pantolon üzerini tamamlayacağınız kıyafetin kış renklerini anımsatacak nitelikte olması, oldukça başarılı kış kombinleri yapmanızı sağlayacaktır.

Kış aylarında ince kumaşlardan tasarlanmış bol paça çizgili tesettür pantolonları yerine, keten kumaş türünde olan pantolon modelleri tercih edilerek hem şık hem de sıcak bir kış geçirilebilir.

Kimler Çizgili Bol Paça Pantolon İle Kombin Yapmalı?

Kimler Çizgili Bol Paça Pantolon İle Kombin Yapmalı?

Çizgili bol paça pantolon modelleri her tarzı benimsemiş bayanların beğenisine sunulmuş olan son yılların en trend parçalarından biridir. Birçok bayan kombinlerinde cesaret edemedikleri için çizgili bol paça tesettür pantolon yerine sade renk olan modelleri tercih etmektedir. Ancak genellikle çizgili pantolon tasarımlarında dikey çizgilere yer verildiğinden, aksine birçok bayanın çizgili pantolon tercih etmesi daha uzun ve fit görünmelerini sağlayacaktır. Kısa boylu ya da kilo sorunu olan kapalı bayanların kaçınmaları gereken yatay çizgilere sahip bol paça pantolon modelleridir. Yatay çizgiler kısa boylu bayanları olduğundan daha kışa ve daha toplu göstereceği için önerilmemektedir.

2016 Çizgili Bol Paça Pantolon Modelleri

Çizgili bol paça pantolon dendiğinde pek çoğumuzun aklına lacivert ve beyaz gibi renklerden oluşan çizgili pantolon modelleri gelmektedir. 2016 yılının tesettür pantolon modasında bayanların rahatını düşünen markalar, bol paçadan vazgeçmemiş ve birde çizgili modelleri ile bayanların her zaman şık ve gösterişli olmalarına imkân tanımıştır. Diğer yandan 2016 yılının renkli bitmesini sağlayacak olan renkli ve çizgili bol paça tesettür pantolonlar, uyumlu renklerin bir araya gelmesi ile etrafta renkli giyinmiş kapalı bayanları görmeyi mümkün hale getirmiştir. Kombin yapması zor olsa da, bol paçanın vereceği konforu düşünerek renkli ve sade renklerden oluşan pantolon modelleri tercih edilerek işte evde bu modellerin vereceği rahatlığın keyfi çıkarılmalıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git