Sizi Düğünün Prensesi Yapacak Tesettür Düğün Kombinleri

Sizi Düğünün Prensesi Yapacak Tesettür Düğün Kombinleri
3 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.187 kez okundu.

Tesettür giyimde normal yaşantımızda veyahut günlük çalışma hayatımızda bile, çeşitli tesettür kombinler oluşturmakta zorlanırız. Renk uyumu, hatlarımızı örtmesi ve ortama uygun kombinler oluşturmak, bazen saatlerimizi alabilir.

Durum böyleyken, düğün sezonunda ne giyeceğimizi, hangi renkleri kullanacağımızı ve ne tarz kombinler yapacağımızı günler öncesinden araştırmaya başlarız. Bu konuda size rehberlik edecek birkaç önerimiz var.

Öncelikle abartıdan kaçmanız gerekiyor. Bu her kombin tarzı için geçerli. Düğün daveti bile olsa, çok ışıltılı parlak seçimlerden uzak durun. Abartı, giydiğimiz kıyafetin güzel olduğunu göstermez. Aksine kaba ve çirkin bir görüntü oluşturur.

Düğün kombinlerinin başında tek parça abiyeler gelir. Ancak biraz daha özel bir kombin isterseniz, ayrı ayrı parçalardan da bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Düğün kombinlerinde elbisenin veya parçaların birbiriyle uyumu kadar; başörtüsü, çanta – ayakkabı tercihi de önemli bir nokta. Artık çanta ve ayakkabıların aynı renk olması da kötü bir görüntü yaratıyor. Birbirine yakın tonlar tercih edilmeli. Kıyafetinizde açık renk tercih ediyorsanız, ayakkabı ve çantada koyu renkle zıtlıklar oluşturabilirsiniz. Takı olarak çok ağır ve ışıltılı tercihler yapmamanızda fayda var.

Sizi Düğünün Prensesi Yapacak Tesettür Düğün Kombinleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Yasemin dedi ki:

  Bunları nerden temin edebilicemizide yazarsanız çok iyi olur 👍👍👍

  1. Rumeysa N. Ozbay dedi ki:

   Yasemin Hanım merhaba,

   İlginiz için teşekkür ederiz.
   Lakin herhangi bir ürün satışımız yoktur.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git