Tesettürya

Ekose Yine Yılın Tesettür Modası

Ekose Yine Yılın Tesettür Modası

Boyuna ve enine çizgilerin kesişmesiyle oluşan ekose yeni yılın trendi ve en kolay kombinlenen nostaljik ürünüdür. Bu sezon bambaşka tarzı ile sözleri farklı bir seçime yöneten ekose öncelerden ne kadar gömleklerde kullanılsa da günümüzde birçok 10 bin de bu deseni görmemiz mümkün. Elbiselerde, eteklerde, pançolarda, hırkalarda ve daha bir sürü parçada baştan aşağı ekose desenleri görmek mümkün.

Günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerden olduğu kadar sizleri romantik her türlü ortama katılabileceğiniz türleriyle beynimizi kazanacak ekose tasarımlar bu sonbaharda sizin gardolapları da yerini alacak gibi görünüyor.

 

Ekose Kabanlar ve Pançoları

 

Acik-Kahverengi-Tesettur-Kase-Kaban-Modeli

Kırmızı, beyaz, siyah ve gri tanrının birleşmesi ile oluşturulan ekose kaban tasarımları dünyaca ünlü isimlerin tasarımları arasında yer alıyor ve bu tasarımlar 7 den 70 e herkesi kendine hayran bırakıyor. Tesettür giyimde de oldukça sık karşımıza çıkan ekose tasarımlar tunikler ve trikolarda da karşımıza çıkıyor. Ekose tarzı hem geniş hem de ince çizgilerden oluşan modelleri ile sizleri oldukça şık bir görüntü sağlıyor.

 

Ekose Etekler

ekose-etek-modelleri-modasi

 

2015 16 sonbahar ve kış sezonunun ekose desenleri yalnız bu sezon değil daha önceki sezonlarda da karşımıza çıkmakta Ancak bu da sen genellikle üstünde kullanılırken sezonda eteklerde de oldukça yoğun olarak kullanılmaya başladı. Ekose etekler bu sezon sizlerin Düz renk kazak ve çoraplarla kombinleyerek hoş bir görüntü elde edeceğiniz muhteşem seçimlerden biri olabilir. Farklı ve natural bir görüntü için sizlere de etekleri tercih edebilir nostaljik bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

 

Ekose Pardesü ve Kaplar

Koyu-Renkli-Yeni-Sezon-Ekose-Pardesu-Modelleri

 

Bu sezon tesettür giyimde de ekose pardesü ve kaplar oldukça moda ve tesettürlü bayanlar tarafından birçok desene ve renge sahip. Sizlerin de kullanırken seveceğiniz pardesü ve kaplar ince ve kalın çizgili modelleri ile siz ekose tutkunları için en ideal görüntülerdir. Harika modelleri ve tonları ile tesettürlü bayanlar için kaban seçenekleriyle de karşımıza çıkan ekose desenleri zarafetini zarafet katarken oldukça şık bir görüntü ulaşmanızı sağlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.