FERADJE 2016 Spor Ferace Koleksiyonu

FERADJE 2016 Spor Ferace Koleksiyonu
14 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 739 kez okundu.

Günlük dış giyimde tesettürlü bayanlara gereken rahatlığı fazlasıyla sunan feraceler artık pek çok kapalı bayanın vazgeçilmezlerinden biri olmuştur. Ferace adı verilen kıyafetin geçmişinin asırlar öncesine dayanması, günümüz kadınlarının önemli bir değeri üzerlerinde taşımalarına neden olmaktadır. İnce kumaşları ve rahat kesimleri ile muhafazakâr bayanlara hitap eden modeller, İlkbahar ve yaz aylarında bayanların dış iyimde ilk tercihlerinden biridir.

2016-feradje-ferace-ve-abaya-modelleri-4

Ferace zarafetinden ödün vermeyen FERADJE 2016 Spor Ferace Koleksiyonundaki farklı ve yeni detaylar dikkatlerden kaçmayacak nitelikte.

Bol kesimleri ile ferace muhafazakarlığını yaşamak isteyen bayanlara İnci Ferace ya da Gipür Ferace gibi modelleri ile Feradje markası tesettürlü bayanlara yeni sezonda pek çok seçenek sunuyor. İnci ve dantel detaylarına sıkça yer verilmiş olan ferace modellerinde zarif ve kendinden emin bir duruşa sahip olmanız kaçınılmaz olacaktır.

2016-feradje-ferace-ve-abaya-modelleri-13

Değer Katan Feraceler

Ferace modellerinde detay ve işlemelere fazlasıyla yer verildiği görülen koleksiyon, muhafazakarlıktaki yansımanız olacak nitelikte. Kusursuz el işlemelerine sahip modellere hâkim siyah rengi, ferace klasikliğine aynı zamanda sahip olmanıza olanak sağlıyor.

2016-feradje-ferace-ve-abaya-modelleri-17

Tasarımları kadar isimleri de kendilerine özgü olan ferace modelleri arasından Kübra Ferace ve Yasemin Ferace gibi seçeneklerden kendi tarzınıza en uygun feraceyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

2016-feradje-ferace-ve-abaya-modelleri-taba

Geniş bir ferace koleksiyonu ile muhafazakâr bayanlara ilkbahar sezonunda pek çok şık ferace modelleri sunan Feradje markası, yoğunlaştığı ferace modelleri ile bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Zarafette yeniliklere ev sahipliği yapmanıza olanak sağlayacak olan Ferace modellerinde siyahla bütünleşmiş farklı renklere ve dantel detayları ile zarafetin adresi sayılabilecek ferace modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Ferace Modasına Hakim Abaya Stili

Birbirinden şık ve zarif ferace modelleri büyük ölçüde Müslüman dünya kadınlarının benimsediği abaya stilinin hakim olduğunu görmek mümkündür. Bu sebeple FERADJE 2016 İlkbahar Yaz Spor Ferace Koleksiyonu içinden seçeceğiniz ferace ile gösterişli ve bir o kadar da zarif bir siluete sahip olmanız Dantella Ferace modelleri ile kaçınılmaz niteliktedir. Günlük yaşamı şık ve zarif bir hale getirecek nitelikteki ferace modelleri, Hac ve Umre yapmak isteyen bayanlarında kutsal topraklarda hem rahat hem de şık olmalarına olanak sağlayacaktır.

2016-feradje-ferace-ve-abaya-modelleri-32

İlkbahar aylarında terletmeyecek ya da üşütmeyecek özellikteki kumaş yapıları sayesinde, oldukça sıcak olacak olan kutsal topraklarda rahat ibadetlerinizi yapmanız kolay olacaktır. Ayrıca kaliteli ve ince kumaşa sahip olmaları günlük kullanıma imkân sağlarken, temizliğinin de son derece kolay ve rahat olmasını sağlamaktadır. Bu noktada bizim favori ferace modellerimiz olan Monokrom Ferace ve Mine Ferace modelleri, ferace tarzınızı belirleme konusunda yardımcı olacaktır.

2016-feradje-ferace-ve-abaya-modelleri-34

Muhafazakâr giyinirken spor giyinmeyi seviyorsanız da Spor Feraceler günlük yaşamda ve hafta sonlarınızda kurtarıcınız olan dış giyip parçanız olacaktır. Muhafazakâr tarz kadınlara hitap eder nitelikteki Feradje ferace modellerine, markasının kendisine ait olan online satış sitesinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

2016-feradje-ferace-ve-abaya-modelleri-pliseli

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git