Floral Desenli Eteklerde Yazlık Kombinler

Floral Desenli Eteklerde Yazlık Kombinler
29 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.066 kez okundu.

Baharın etkilerinin hüküm sürdüğü ve yeni yeni yaza merhaba demeye başladığımız şu günlerde yaz ve bahar karışımını andıran ağaç çiçeklerinin eteklere yansıdığı Floral desenler 2015 etek modasına yansıyor.

Cıvıl cıvıl içimizi şenlendiren Floral etek modelleri sizleri de etkisine alacak gibi duruyor.

floral-desenli-tesettur-kombinler-2

2015 yaz aylarında neredeyse tüm kombinlerinizde froral desen etkisi bulunacak. Hem etek modellerinde hem de yazlık elbise modellerinde aynı desen kumaşlar adından söz ettirecek.

Şimdiden yaz modasına ayak uydurabilmeniz için sizlere Floral desenli eteklerde yazlık kombin hazırladık.

floral-desenli-tesettur-kombinler-4

Birbirinden özel ve çok renkli etek modellerini kullanarak çeşitli kısa ceket modelleri ile kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz.

floral-desenli-uzun-etek-kombinleri-1

Feminen duyguların hakim olduğu yaz aylarında içimizde adeta çiçekler gibi renklendirir ve duygularımız çeşitlenir.  Çok çeşitli çok renkli etek modelleri yaz aylarındaki en özel kombinlerinzi oluşturacak türden renkli, canlı ve dinamik bir görüntüye büründü.

floral-desenli-tesettur-kombinler-3

Resimde floral etek modeli ile üzerine çok şık uyum sağlayacak mavi kot gömlek modeli ile uyum sağlayabilirsiniz. Hemen altına rahat hareket etmenizi sağlayacak ve yazın renklerine uyum sağlayan renk olan beyazdan yana seçim yaparak hoş bir görüntü yakalamanızı istedik. Etek kumaşlarına uyum sağlayacak sade bir eşarp modeli ile uyumunuzu arttırarak çok daha şık bir görüntü elde ettik. Sizlerde floral desenli etekten yola çıkarak ortaya çok hoş kombinler çıkartabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git