Gelin Annesi Tesettür Kombini

Gelin Annesi Tesettür Kombini
1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.253 kez okundu.

Genç yaşlarda anne oldunuz ve evinizin altın topunu ilk defa kucağınıza aldınız. O’nu el bebek gül bebek büyüterek genç kız haline getirdiniz. Şimdi onu ellere verme vakti geldi çattı. Evlilik İslam dinine göre çok özel ve kutsal sayılan bir müessesedir.

Çocuğunuzun kanatlanarak evden uçma vakti geldiğine göre sizler onun için hayır dua edecek, bir yastıkta kocamasını isteyecek ve dünyaya hayırlı evlatlar getirmelerini dileyecek dualarla uğurlayacaksınız. Fakat güzeller güzeli kızınızı layık olduğu bir düğünle uğurlamak isterken bir kız annesi olarak sizlerin de olabildiğince hoş ve şık bir görüntüye sahip olmanız gerekmektedir. U

nutmayın düğün gecesi tüm misafirleriniz ile düğün gecesi bir bir siz ilgileneceksiniz. Bu arada tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır. Gelin ananesine yakışacak türden özel kıyafetler hem zarifliğinizi hem de şıklığınızı göstermesi gerekmektedir.

Sizler için gelin annesi kombinimize yer verdik, umarız Sizler de beğenir, bu yönde güzel tercihler yapabilirsiniz.

Düğün için ortamlar hazırlandı. Sarayları andıracak bir mekânda düğününüz olacaksa, sizlerin de bir gelin annesi olarak sultanları kıskandıracak bir giyim tarzınız olmalıdır.

Bu nedenle kombinimizde sizlere olabildiğince sade ve bir o kadar düz bir elbiseye yer verdik. Ortamın renklerine uyum sağlayacak çok şık bir çanta ve uyumu ayakkabı modelleri ile duruşunuzu adeta asil bir yansımaya dönüştürdük. Şal modelini yine çanta ve ayakkabılar ile aynı uyuma sahip olan bordo renkten yana yaptık. Sizler de bu şekilde çok zarif ve şık bir gelin annesi olarak ne giysem sorusuna cevap bulmuş olacaksınız 🙂

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git