Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Gelinlik Ayakkabı Modelleri
26 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.840 kez okundu.

Gelin olabilmek her genç kızın hayalidir. Bu hayal taa çocukluk döneminden itibaren kurulmaya başlanır. Beyazlar içinde ışıltılı kumaşlardan oluşan özel gelinlik modelleri ile her genç bayan peri kızına dönüşeceği o özel günün gelmesini bekler.

gelinlik-ayakkabi-modelleri-1

Gelin olma planları yapan genç kızlarımız aradığı gelinlik modelini bulmak için aylar öncesinden bir araştırma yapma çabasına girişir. Aranan gelinlik bulunur veya bulunamazsa diktirilir. Peki ya gelinliğin altına giyilebilecek ayakkabı modeli nasıl seçilir.

2015 gelinlik ayakkabısı modelleri

2015 yaz ayları için düşünülmüş yeni model olan bu gelin ayakkabısı ile çok rahat ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bileklerden kavrayan yapısı ile sürekli ayakta kalacağınız düğün tarihinizde ayaklarınızdaki yorgunluğu bu özel modeli tercih ederek en aza indirebilirsiniz.

gelinlik-ayakkabi-modelleri-3

Zarif adımlara sahip olmak için üstü açık ve çok rahat bir model olan resimdeki gelin ayakkabısını tercih ederek ayaklarınızın inci ve dantellerle süslenmesini sağlayabilirsiniz.

gelinlik-ayakkabi-modelleri-2

Beyaz gelinliklerin dışında kırk beyaz ve krem gelinlik kullanmaktan yanaysanız bu ayakkabılar tam size göre, sadece düğün gecesi değil normal hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu şık gelin ayakkabı modelini dilerseniz sizlerde tercih edebilirsiniz.

gelin-ayakkabi-modelleri-elle

Unutmayın düğünün özel kişisi sizsiziniz ve bu özel düğün geçesinde istediğinizi seçebilirsiniz. Aklınızda kalmayacak şekilde gönlünüzden geçen her ne varsa yaşamaya gayret gösterin çünkü hayatta düğün gecesi sadece bir kez olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git