Genç Kızların Yepyeni Favori Tercihi: Eşofman Kombinler

Genç Kızların Yepyeni Favori Tercihi: Eşofman Kombinler
24 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 1.385 kez okundu.

Günün keyfini rahat olmayan kıyafetler ile çıkaramayanlar için eşofman kombinler konforu ve şıklığı genç kızlara bir arada sunuyor. Son dönemde çevrenizde  oldukça sportif tarz izlenimi veren birçok tesettürlü genç kız, 2018 yazının en hit trendi olan eşofman takımlarının konforunu doyasıya yaşamakta.

senasever-tesettur-hijab-esofman-kombinler

Tesettürlü hanımların hem spor yaparken hem de günlük yaşamlarında tercih edebilmeleri için tasarlanmış olan eşofman kombinler rahat kalıpları ve pamuklu kumaşları ile başka kıyafetlerde bir türlü bulamadığınız rahatlığı veriyor.

 

Her mevsime uygun eşofman kombinler

Genç kızların son yıllarda eşofman kombinlere gösterdiği yoğun ilgi her mevsim kullanılabilecek özellikte ve çeşitlilikte eşofman takımı görmemize neden oluyor.

genc-tesettur-hijab-esofman-kombinler-2

Üstelik artık birçok tasarımın görünüşte bin bir zorlukla hazırlanmış olan kombinlerden farkı olmayan şıklığı, gönüllerin kolayca giy çık yapılabilen eşofmanlara doğru kaymasına neden olmakta.

genc-tesettur-hijab-esofman-kombinler-hijab-tracksuit

Tesettürlü bayanların gardırobuna çeşit katan tesettür eşofman modelleri, günlük aktivitelerin daha rahat yapılmasına elveriş sağlaması ile oldukça revaçta. Tunik ve kap boylarında olan yeni sezon çeşitleri ile her kapalı bayan arzu ettiği modeli tercih ederek tarzından ödün vermedikleri şıklığa ulaşabilir.

 

 Muhafazakarlıktan ödün verdirmeyen eşofman kombin konforu

Yeni sezonda karşımıza çıkan birçok tesettür eşofman kombinin muhafazakarlık kriterine uygun tasarımları dikkat çekiyor. Birçok bayanı dış kıyafet olarak eşofman takımı giymekten alıkoyan nedenler ise bu sayede ortadan kalkmakta.

genc-tesettur-hijab-esofman-kombinler-1

Birbirinden şık eşofman takımına imza atan markalar, kıyafetlerin rahatlığına dikkat ettiği kadar dış görünümüne de dikkat ederek kalıpları tesettüre uygun olan modeller ortaya çıkarmıştır.

genc-tesettur-hijab-esofman-kombinler-3

Çalışma hayatında ya da ev toplantılarında eşofman mı giyilir diyen birçok genç kız artık haftanın birçok gününü bu kıyafetlerle geçirerek hem şık hem de rahat olmayı başarıyor.

 

Eşofman kombinlerde başörtü seçimi nasıl olmalı?

Eşofman takımı giymeyi tercih ederek ne giyeceğim derdini ortadan kaldırdınız fakat baş örtü olarak eşarp mı yoksa şal mı bağlayayım düşüncesinde iseniz yazımızı dikkatli okumalısınız.

genc-tesettur-hijab-esofman-kombinler-4

Eşofman takımı ile oldukça fazla olan sportif görünümünüzü yine gündelik kullanıma uygun sportif bir şal ile tamamlamanız en doğru tercihlerden biri olacaktır. Genellikle spor tarzı benimsemiş genç kızların vazgeçemediği şal kullanımı, süslü tasarıma sahip eşofman takımlarını da abartıdan uzak bir şekilde tamamlamayı sağlamaktadır.

genc-tesettur-hijab-esofman-kombinler-5

Eşofman kombin üzerini illaki eşarp ile tamamlamak isteyen bayanların ise eşarbın ucunu dışarı da bırakmayacak şekilde bağlamaları yine şalın vereceği sportif görünümü kaçınılmaz kılacaktır.

genc-tesettur-hijab-esofman-kombinler-6

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git