Genç Tesettür Giyimde Tekbir Giyim Rüzgârı

Genç Tesettür Giyimde Tekbir Giyim Rüzgârı
7 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.336 kez okundu.

😍 😍😍 👏👏👏 ❤️❤️❤️ 😘😘😘 💑💑💑 💄💄💄 💃💃💃 😍 😍😍 👏👏👏 ❤️❤️❤️ 😘😘😘 💑💑💑 💄💄💄 💃💃💃

Her sezon olduğu gibi dinamik ruhundan hiçbir şey kaybetmemiş olan Tekbir Giyim, 2017-2017 kış giyim koleksiyonunu ile muhafazakâr bayanlara oldukça iddialı bir merhaba demiştir. Yine en moda tasarımların zengin çeşitlilikte olduğu bir koleksiyon sizleri bekliyor.  Bu kez şıklık ve zarafet kadar rahatlığı da ön planda tutmuş olan Tekbir Giyim kaban ve pardösü modelleri ile sıcak olduğu kadar rahat bir kış geçirmeniz mümkün olacaktır.

tekbir-giyim-genc-tesettur-giyim-4

Yaklaşık 700’ e yakın tasarımla kapalı bayanların göz zevkine hitap eden marka, alanında oldukça becerikli ve yetenekli geniş bir ekip çalışması ile Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonunu ortaya çıkarmıştır.

 

Kışın Soğuk Yüzüne Tekbir Giyim İle Güle Güle Deyin

Dış giyim ürünlerinin gözde olduğu bir koleksiyonla kışı karşılamanıza olanak sağlayacak Tekbir Giyim 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, kaban ve palto gibi dış giyim parçaları ile kışın soğuk yüzüne aldırış etmeden bir mevsim geçirebilirsiniz. Kumaş kalitesindeki yumuşaklık ve derinden hissedebileceğiniz romantik dokunuşların hâkimiyeti tüm kışınızın genç ve dinamik geçmesini sağlayacaktır.

tekbir-giyim-genc-tesettur-giyim-2

Desenlerin ve tüylü kabanların yeniden trend olacağı bir kışa, Tekbir Giyim kalitesi ile hazır olabilirsiniz. Fermuar ve kemer detayları ile zenginleştirilmiş olan Tekbir kaban modelleri, dış giyiminizle fark yaratmanıza olanak sağlayacak şıklıktadır.

 

Yaz Tadında Bir Kış Tekbir İle Mümkün

Tesettürlü bayanların büyük ölçüde beklentilerini karşılayan ve gerçek anlamda kendileri ile bütünleşecek nitelikteki Tekbir Giyim yeni sezon koleksiyonu kış aylarının yaz tadında geçmesine imkân sunacaktır. Estetik dokunuşları ile göze hitap edebilen tasarımlar, aynı zamanda kaliteli ve kullanışlı kumaşları ile bir sonraki sezonda da her daim şık kalmanıza olanak sağlayacak güzelliktedir.

tekbir-giyim-genc-tesettur-giyim-3

Modern tesettür modasının yeniden şekillenmesine neden olan tasarımlar, renkleri ve desenleri ile modern olduğu kadar, sizlerde bohem tarzdaki çağrışımlara da neden olacaktır. Hayatının otoritesi elinde olan kadınlara hitap eden kıyafetleri ile kendinizi her daim güçlü, dinamik ve zarafetin temsilcisi gibi hissedebilirsiniz.

 

Artık Genç Tesettürlü Olmak Tekbir İle Daha Keyifli

Birbirinden güçlü karaktere sahip tasarımları ile yeni sezonda genç tesettürlü bayanlarında gözdesi artık Tekbir Giyim olacaktır. Kalitesinden asla ödün vermeden tarzında küçük değişikliklere gitmiş olan marka, genç bayanlarında davet ve günlük giyimlerini renkli ve tarz bir görünümde olmasını sağlayacaktır.

tekbir-giyim-genc-tesettur-giyim-1

Tasarımların her biri özel Tekbir Giyim imzası taşırken birinci sınıf işçilik ve kumaşların kalitesi tartışılmaz detaylar arasında yer alıyor. Muhafazakâr kadınların şıklığı için her ayrıntıyı düşünerek koleksiyonlarını beğenilere sunan marka, yine takipçilerini şaşırtmamış ve kusursuz bir 2017 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile merhaba demiştir.

tekbir-giyim-genc-tesettur-giyim

Tesettür giyim sektöründe ayakları yere sağlam basan öncü markalardan biri olması, başlı başına Tekbir koleksiyonlarına güvenme ve tercih etme sebebidir. Ancak kalitesine her geçen gün eklediği modern ve dinamik atmosfer, her yaştaki tesettürlü bayanın tüm giyim tercihlerinin Tekbir Giyim’den yana olmasına neden olmaktadır.

hirka-anna-flok-bordo-berceste-kombini tekbir-giyim-araboy-pardesu-didim-siyah-kombini tekbir-giyim-ayse-hatun-lacivert-etnik-desenli-tunik-kombini tekbir-giyim-berceste-gamze-lacivert-tunik-kombini

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git