Günün Kombini: Bej Renklerin Yaz Beyazıyla Dansı

Günün Kombini: Bej Renklerin Yaz Beyazıyla Dansı
3 Ağustos 2019 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

Elegan, zarif ve bir o kadar da şık! Bu kombinle işe de gidebilirsiniz, işten çıkıp şık bir mekanda arkadaşlarınızla da buluşabilirsiniz, kokteyllere, davetlere de katılabilirsiniz. Gardırobunuzdaki joker kombinlerden biri olacak!

Beyaz asimetrik kesim kollar, modern kent kadını imajı çizmenizi sağlıyor. Sıfır yaka bluz modeli dilediğiniz kolye modelini rahatlıkla kullanma şansını size tanıyor. Zira bu bluz tasarımı, bir kolye de istiyor! Sadelikten doğan şıklığı oldukça net yansıtan beyaz bluz modeli, kombini iş hayatı için de tercih edilebilir kılıyor.

Kum rengi etek pantolon ise tesettür giyimin en rahat parçalarından biridir. Eteğin şıklığını pantolonun konforuyla buluşturan ve bol paçaları sayesinde hareket özgürlüğü tanıyan etek pantolon modeli sade formu ile aksesuarlarınızı ön plana çıkarıyor. Yan cepler pantolon modeline hafif spor bir dokunuş yaparken aynı zamanda yılın trendlerine de gönderme yapıyor. Yazın sıcağında kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissetmenizi sağlayacak bir pantolon modeli olması da cabası…

Peki, bu kombine biraz hareket kazandırmak gerekmiyor mu? İşte o hareketi de son 2 yılın yükselen yıldızı olan püskül detaylı çanta modeli kazandırıyor. Zarif ve şık bir görünüme sahip olan, altın renkli metal zincir askılı çanta tasarımını omuzunuzda ya da elinizde taşıyabilirsiniz. Zarf formunda dizayn edilen çanta modeli de tıpkı bu kombindeki pantolon modeli gibi küçük detayları ile spor stile gönderme yapıyor. Muntazam formu, kombindeki genişleyen kollar ve genişleyen paçaların daha fazla ön plana çıkmasını sağlıyor.

Çantadaki altın rengi, ayakkabılar ile harika bir uyum yakalıyor. Oldukça rahat formda dizayn edilen sandalet ayakkabılar parlak duruşu ile kombine hareket ve ışıltı kazandırıyor. Minimal stili benimseyen ve bu stili tesettür giyim stili ile harmanlamak isteyenler hiç tereddüt etmeden bu şık kombine yönelebilir.

Zahmetsiz kombin yapmak isteyenlere küçük bir tüyo…

Gardırobunuzda benzer parçalar varsa buluşturmaktan asla çekinmeyin. Bu kombinin şıklığını siz de kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Kahve tonlarını beyaz ile buluşturmak her daim kolaydır. Zahmetsiz kombin yapmak isteyenler bu iki rengi buluşturabilir ve küçük de bir ışıltı kazandırabilir. Bu ışıltı, aksesuar, çanta ya da ayakkabı ile kombine eşlik edebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git