Tesettürya

Günün Kombini: Kot ve Spor Kombin

Günün Kombini: Kot ve Spor Kombin

Yaz mevsiminde sıcaklar aşırılığa kaçtığında, o güzel günlerde dilediğince gezebilmek ve şıklığımızdan da ödün vermemek adına rahat elbiseler tercih ederiz. Bunun için de rahat bir yapısı olan kot ve sportif kombinleri tercih ederiz. Bugün kombin olarak spor şıklığın vazgeçilmezlerinden olan kot  bir takım yapmanız her şekilde ve her yerde şık olacağınızın bir kanıtı olarak sergilemeniz demektir.

Kot bir gömlek bol kesim ve biraz uzun yani kot kumaştan bir tunik olarak tercih ederseniz alt kısım tercihinizi pantolon olarak kullanabilirsiniz. İş hayatı içerisinde kullanacaksanız daha çok koyu renk ama siyah renkte olmayan kotları tercih edebilirsiniz. Üst kıyafetinizden bir ton açık ya da kapalı bir alt en ideal tercih olur.   Ben pantolon giymiyorum ama derseniz kalem etek formunda olan kot ama daha yazlık kot kumaşlardan yapılmış bir etek de tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı olarak genellikle siyah tercih ederseniz kotun yıldız havasını öldürmemiş olursunuz. Çiçek desenli beyaz ve koyu lacivert renklerin ağır bastığı bir şal ve yandan çapraz takılan bir çanta iste en şık ve sportif halinizle buradasınız.

Kot ve spor Kombin Önerileri – FOTO GALERİ

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.