Hijab Fashion Style Tesettür Giyim Modası

Hijab Fashion Style Tesettür Giyim Modası
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.397 kez okundu.

Hijab Fashion Style kulağımıza tanıdık fakat tam olarak ne olduğunu bilmediğimiz bir şey olarak karşımıza çıkmış olabilir. Tam olarak Türkçe karşılığı tesettür moda stili olarak karşımıza çıkmıştır. Tasarımcılar giyim modasını ve tesettür giyim modasının ayrı olarak algılanmasının yanlış olduğunu tesettür giyiminde giyim sektörünün bir parçası olduğunu ve renk, kumaş dokusu, deseni gibi giyim sektörü içerisinde yer aldığını söylüyor.

Yeni sezon ve 2015 yılı tesettür moda stilleri içerisinde karşımıza renk ve modeller olarak bilinenin dışında kendi başına bir stil, bir yenilik olarak çıkan aksesuar kullanıma eklenmiştir. Karşımıza kullanım açısından rahatlık ve şıklıktan vazgeçemeyen tesettürlü bayanlarımız çok büyük bir yenilik olarak çıkan ve markalaşmış hale gelen şal eşarp çıkmaktadır.

Bağlama ve şekil verme yöntemi ile şal, görüntü itibarı ile de eşarp gibi duran şal eşarp modelleri tesettürlü bir genç kızın buluşu olarak karşımıza çıkmakta ve daha sonrasında tesettür bayanlar ve tesettür giyim firmaları tarafından ilgi ile karşılanmış, seri üretime başlanmıştır. 19 yaşında olan Şüheda Genç şal eşarbın bu kadar tutacağını tahmin etmediğini ve durum karşısında onunda şaşırdığını dile getirirken iki taraflı kullanılan bir şal eşarp üreteceğini ve tesettürlü bayanlara ayrıca bir kolaylık daha olacağını söylemiş.

Hijab Fashion Style – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git