7 İklim kap Modelleri ile Yaza Merhaba Deyin!

7 İklim kap Modelleri ile Yaza Merhaba Deyin!
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla üzerimizden atmaya hazırlandığımız kalım pardösülerin yerini daha hafif ve ince kumaşlardan tasarlanmış olan kap modelleri almaya geliyor.

7 İklim kap modelleri 2015 yılında yine çok farklı yine çok şık. Açık tonların yer aldığı kap koleksiyonunda kısa, orta ve uzun model kaplar çoktan mağazalarda satışa sunuldu. Müşteriler tarafından tercih edilen favori kap modellerinin başında spor ve modern çizgilere sahip olan orta boy ve önden çok düğmeli olan kap modelleri gelmektedir.

7 İklim kap modeli olarak yine üzerinde fermuar uygulamasının bulunduğu kaplar çok beğeni toplayanlar arasında başı çekiyor. Özellikle altın kaplamalı ve gümüş renginden oluşan fermuar uygulamaları kapların ön kısımlarında kullanıldığı gibi farklı bir model çıkarmak adına kap modellerinin arkasında da iklim tesettür markasında bol bol kullanılmış durumda.

Sizlerde yeni kap modeline sahip olmak ya da var olan kap modelinizi bir yenisi ile değiştirmek istiyorsanız mutlaka iklim kap modellerine bakın ondan sonra alışverişe çıkın derim.

7 İklim kap modelleri 2015 İlkbahar Yaz – FOTO GALERİ

7 İklim kap Modelleri ile Yaza Merhaba Deyin! Konusuna 1 Yorum Yapıldı

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Sayfa başına git