İlk ve Sonbaharın Yeni Sevgilisi: Salaş Maxi Elbiseler 💃😍 👏

İlk ve Sonbaharın Yeni Sevgilisi: Salaş Maxi Elbiseler 💃😍 👏
14 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 3.479 kez okundu.

Siz de mevsim geçişlerinde nasıl giyineceğini bilemeyenlerdenseniz, yeni sezonda sıkça göreceğiniz salaş maxi elbiseler sizin de tarzınızı belirleyebilir. Mevsimin salaşlığını fazlasıyla hissedebileceğiniz elbise modelleri, rahatlığı ve modelleri ile kendinizi oldukça hafif ve şık hissedeceksiniz.

2016-spring-autumn-linen-maxi-salas-elbise-dress-modelleri

Elbise modasında dünya modasına ayak uydurmak ve etek boyu ve desenleri ile dikkat çeken bir elbise giymek için, tercihiniz mutlaka İlkbahar ve Sonbahara özgü maxi elbiselerden yana olmalıdır. Özellikle pembe rengi ve ilkbahara dair esintiler içeren elbise modeli ile kendinizi şık hissederken mevsimle bütünleşmenin artı zarafetini yaşayabilirsiniz.

keten-linen-bordo-mavi-uzun-kol-salas-maxi-elbise

Salaş giyim tarzını benimserken aynı zamanda sportif bir örüntü elde etmek için, ideal kesimleri ile maxi salaş elbiseler tam size göre. Sıradan elbise tasarımlarında ezber bozduracak nitelikteki elbise modelleri ile farklı oluşunuzu ve tarzınıza olan farklı dokunuşları bu elbiselerle fazlasıyla hissettirmeniz mümkün olacaktır.

 

Salaş Maxi Elbiselerle Özgür Stil

Salaş maxi elbise modellerinin her biri özgür ruha sahip kadınların giyebileceği modeller olduğunun sinyallerini verse de, diğer yandan pek çok kalıba girebilen özellikteki elbise modelleri ile salaşlığın yanında daha pek çok tarz elde edilebilir.

casual-yarim-kol-floral-cepli-linen-maxi-elbise

Sade ve salaş görünümdeki maxi elbise üzerinde kullanılacak aksesuarlarla daha hanım hanımcık ya da ofis stili oluşturmak, siz genç bayanların yaratıcılığına kalmıştır. Yoğun günlerde kombin telaşı ile uğraşmak yerine rahatlığı üzerinize taşımanıza olanak sağlayacak maxi elbiseler şıklık adına da kurtarıcınız olacaktır.

keten-dokuma-openfront-zeytin-yesili-skyblue-uzun-kol-mai-elbise

Yumuşak ve mevsime uygun özellikteki kumaşları ile ilkbahar ve sonbahar mevsimleri ideal sıcaklıkta geçecektir. Sonbahar aylarında daha çok aksesuara ihtiyaç duyacağınız salaş maxi elbise modellerinde şık ve aynı salaşlıktaki bir fular kurtarıcınız olacaktır.

arapic-abaya-style-emerald-red-salas-maxi-elbise-dress

 

Grunge Stili İle Cool Görünün

Günümüzdeki salaş giyim tarzının 80’lerdeki giyim stilinin adı olan Grunge stili, büyük ölçüde rahatlığı simgesi sayabileceğimiz bir giyim tarzıdır. Dünyaca ünlü modacılar tarafından fazlasıyla benimsenen ve koleksiyonlarında sıkça yer alan Grunge stili kıyafetlerin salaş şıklığını şimdilerde maxi salaş elbiselerin rahatlığında bulabilirsiniz.

Grunge Stili uzun-kol-cepli-keten-fusya-haki-maxi-elbise

Sonbahar aylarında maxi salaş elbise modelini aynı salaş görünme sahip şık bir hırka ile kombinlemek ideal olacaktır. Bu kıyafet modelleri büyük ölçüde stilinizi umursamaz bir tavırda olduğunuzu simgeleyecek olsa da cesur kadınların cesaret edip giyebilecekleri elbise modelleri olarak nitelemek yanlış olmayacaktır.

bogazli-orme-uzun-kol-bordo-salas-maxi-sweet-elbise

Salaş Kombinlerin Anahtar Parçası: Fular Ve Şallar

Salaş maxi elbiseler ile hazırlanmak ve kombin yapmak oldukça kolay olacağı için, bayanların şıklık adına kombinlerini tamamlamak için anahtar parça arayışları kaçınılmaz olacaktır.

Salaş Kombinlerin Anahtar Parçası: Fular Ve Şallar

Bu eksiği en ideal şekilde tamamlayacak özellikteki fular ve şallar, salaş ruh halinizin oturaklı yönünü açığa çıkaracaktır. Ayrıca, salaş maxi elbise kombinlerinize postal ayakkabı modellerini ve valiz boyutundaki çantaları dahil etmeniz salaş şıklıkta zirveye ulaşmanızı sağlayacaktır.

haki-keten-linen-yarim-kol-cepli-cicek-desenli-salas-maxi-elbise-şal-fular

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git