Tesettürya

İnayah 2016 Sonbahar Tesettür Giyim – Baharın Geçişi

İnayah 2016 Sonbahar Tesettür Giyim – Baharın Geçişi

En özel koleksiyonları ile tesettür modasında önemli bir yere sahip, seçkin markalar arasında yer alan İnayah, Sonbahar sezonu için hazırladığı yeni kıyafetleri ile adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Dünya geneline olan satışları ile tüm Dünyadaki muhafazakâr bayanların ilgisini çekme özelliğine sahiptir.

 

inayah-gecis-sonbahar-2016-tesettur-giyim

 

Tesettüre özgü kıyafetlerinde mütevaziliği büyük ölçüde hissettiren zarif parçalar, her zevkin bayanı üzerinde fazlasıyla şık duracak olan parçalardır. İnayah imzası taşıyan pek çok tesettür kıyafet, günlük giyimi büyük ölçüde rahatlığa büründürecek nitelikte.

 

Modern Ve Minimal Çizgiler

2016 yılına özel çıkardığı tesettür kıyafet koleksiyonunda çağdaş kadınların zevkine hitap eden İnayah, aynı zamanda desen ve modellerdeki minimal detayları ile dikkat çekiyor. Büyük ölçüde tesettürlü bayanların günlük giyimini pratikliğe kavuşturur nitelikteki koleksiyon ile sokak modasının nabzı genç bayanlar tarafından rahatlıkla tutulabilir. Baharın geçişini çok rahat sağlayacak olan tunik modelleri ile günü rahat bir şekilde tamamlamak ve sokak modasında ideal şıklığı yakalamak mümkündür.

inayah-modern-minimal-cisgiler

Tesettür kıyafet tasarımlarında genellikle okuyan genç bayanların imdadına yetişen marka, kolay kombin imkânı sunan birbirinden şık ve rahat kıyafetlerin her biri günün en güzel kombinlerini oluşturarak arkadaş ortamında gözde bir şıklığa sahip olmayı sağlayacaktır.

inayah-gecis-sonbahar-2016-kombini

2016 Sonbaharına özgü koleksiyonundaki kıyafetlerin pek çoğu iş yaşamında olan ve üniversite okuyan bayanların ütü derdine son verecek özellikte diyebiliriz. Kolay kolay kırışmayan kıyafetler hemen hazırlanıp evden çıkmayı sağlarken, üzerinizdeki düzgün şıklığında gün boyu sürmesini sağlayacak özellikteki kumaşlara sahiptir.

 

İnayah Maxi Eteklerle Gün Boyu Rahat Kombinler

İnayah Sonbahar 2016 koleksiyonunda dikkat çekici parçaların başında bir de maxi etek modelleri geliyor. Rahatlığı duruşundan beli olan maxi etekler sayesinde hem sokak modasına ayak uydurmak hem de koşuşturmacalı geçen günleri daha rahat geçirmek mümkün olacaktır.

inayah-altin-gold-alevli-suslu-maksi-etek-kombini

Rahatlığı kadar renkleri ile de gönüllere hitap eden İnayah maxi etekler, tesettür günlük giyimde arayıp da bulamadığınız konforu sağlayacaktır. Ölçülü giyinirken genellikle etek tercih eden kapalı bayanları cezbedecek olan etek modelleri şıklıkları ile fiziğine güvenen bayanları adeta sokak modasına çağırır özelliktedir.

 

Mütevaziliği Şıklıkla Buluşturan Modest Elbiseler

Tarzı genellikle mütevazilikten yana olan İnayah, mütevazi kişiliğinizi tamamlayacak elbise modellerine 2016 Sonbahar koleksiyonunda ev sahipliği yapmıştır. Rahat kumaşları ve özgün tasarımları ile çalışan ya da her zaman şık olmak için tercihi en iyisi olanlara yönelik elbiseler uzun süre elbise rahatlığını yaşayacağınız modellerdir.

white-kaftan-with-multicoloured-threadwork-kombini

Tesettür giyimde vazgeçilmez olan elbise unsurunu en mütevazi hali ile görmek için mutlaka İnayah Sonbahar 2016 koleksiyonuna göz atılmalıdır. İlk hizmet yeri Londra iken online satış sitesi ile tüm İslam ülkesindeki bayanlara satış hizmeti bulunmaktadır.

 

Abiye Ve Abaya Da İnayah Farkı

Her sezon birbiri ile yarışan tesettür giyim markaları arasında İnayah markası da yer alıyor. İş ve sokak modasına hitap eden tarzının yanı sıra, özel günleri daha da özel kılacak abiye ve abaya modelleri ile muhafazakâr bayanları kendine doğru çeken bir marka ile karşı karşıya olmamıza neden olmaktadır. Tasarımlarında uyuma özellikle dikkat ettiği görülen marka, birbirinden şık abaya ve abiye modelleri ile göz alıcı bir şıklıkta olmayı sağlamaktadır.

inayah-petrol-abiye-elbise-kombini

Şıklığı sade tasarımlarla tamamlayan marka, abiye tasarımlarında ezberlerini bozduğunu söylemek mümkündür. Yakası işleme detayına sahip volanlı elbiseler ile gösterişli şıklığa sahip olmak mümkündür. Dubai modasına özgü olan abaya modelleri(Dubai Style Abaya)nde ise kaliteden yana kumaş seçimleri ilk etapta göze çarpan detaylar arasında iken, abaya modelleri ile güçlü bir şıklıktan söz etmek sizin için oldukça kolay olacaktır.

 

Gömlek Ve Bluzlardaki Minimalist Tasarımlar

Tesettürlü bayanlarında büyük ölçüde benimsediği sokak modası, İnayah markasının yeni sezon koleksiyonu ile daha da kolay hale gelmiştir. Özellikte sade giyinmekten yana olan bayanlar için ideal mütevaziliğe sahip olan İnayah gömlek ve bluz modelleri üst giyimde seçim yapmayı zor olmaktan çıkaracaktır.

inayah-gomlek-ve-bluz-kombini

Günlük giyim kombinlerinde giy çık tarzında tercih edilebilecek parçalar, doğal duran renkleri ile de cezbetmektedir. Kaliteli kumaşlardan tasarlanmış olması İnayah için gereksiz hatırlatmalardan biri niteliğindeyken, gün boyu kırışmadan şıklığınıza ortak edeceğiniz üst giyim ürünleri ile her yerde kendinizi özel ve şık hissedebilirsiniz.

 

Tesettürlü Bayanların Yeni Gözdesi Blazer Ceket Zarafeti

Klasik ve modern muhafazakâr giyimini bayanlara en yeni trendlerinden biri olan blazer ceketler, İnayah markasındaki öne çıkan modellerle yeniden kombinlerde yer edinmeye başlamıştır. Yeni sezon koleksiyonu içinde yer alan blazer ceketlerin tasarımlarındaki sadelik yine gözlerden kaçmayan ve İnayah klasiği haline gelmiş sonuçlardan biridir.

plum-jersey-blazer-ceket-kombini

Boyu ile modern muhafazakâr bayanların beklentilerini karşılayan blazer ceket modelleri ile son derece şık ve zarif bayramlık kombinler hazırlamak mümkün olacaktır. Sadeliği ve renkleri ile sadece tek bir sezona ait olmayacağı belli nitelikteki ürünler ile önünüzdeki birkaç sezonu şık bir dış giyim parçası ile geçirmeniz kombin zenginliğine neden olacaktır.

 

Başörtü Modasına Mütevazi Dokunuşlar

Tesettürün olmazsa olmazlarından biri olan başörtüsü ve şal modelleri İnayah markasının son koleksiyonunun vazgeçilmezleri arasındadır. Genellikle başörtüsü olarak şal tasarımların ağırlık verildiği görülen marka, yine sadelikten ödün vermediği bir şal koleksiyonu ile muhafazakâr bayanların karşısına çıkmıştır.

black-rayon-blend-jersey-hijab-sal-basortu-esarp

Sade renk ve desenlerden oluşan İnayah şal modelleri sıradan şallara nazaran %100 ipek kumaştan el dokuması olarak üretilmiş olması başlıca tercih sebeplerinden biridir. Başörtüsü olarak şal kullanırken sürekli bozulmasından ve kaymasından şikâyetçi olanlar için İnayah şal modellerinde böyle bir sorunla karşılaşmanızın söz konusu olmayacağını belirtmek isteriz.

İnayah Sonbahar 2016 Tesettür Giyim

İnayah Sonbahar 2016 Tesettür Giyim

dusty-pink-arya-gown-kombini

inayah-tul-siyah-tunik-kombini

white-kimono-with-sequin-embellishment-kombini

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.