İşbilir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İşbilir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.320 kez okundu.

Yerli üretim olarak giyim sektörüne giren İşbilir Giyim, 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu için tesettür giyim konusunda tesettür dış giyimi olarak kategorize edilen manto, palto, trençkot, pardösü üretimi bu sene yine yeni çizgilerle karşımıza çıkıyor.

isbilir-giyim-2015-ikbahar-yaz-koleksiyonu-26

Ülke çapında birçok ilde tesettür giyimde tercih edilen markaların başında gelmesinin yanında Türkmenistan, Arap ülkelerinin hemen hemen hepsi, Kazakistan, Bosna Ersek, Makedonya gibi ülkelerde tesettür iyim konusunda ihracat yapmayı ve tanınan markalardan biri olmayı başarabilmiştir. Firma sezonun trendlerini ve kumaş, dikim kalitesi ile birleştirip dünya çapında bir marka olmak üzere emin adımlarla ilerliyor.

isbilir-giyim-2015-ikbahar-yaz-koleksiyonu-kirmizi-tul-tunik

Yeni sezon trendlerini takip eden değil belirleyen tasarımcılara sahip olan firmanın İşbilir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu tesettür giyim tercih eden bayanlar tarafından heyecanla beklenmektedir. Yeni sezon içerisinde sezonun sıcak mevsimler olmasından dolayı kap ve hafif kumaşlardan oluşan pardösülere ağırlık vermektedir. Güpür işleme detaylarına ve asimetrik olarak şekillendirilmiş kesimlere ağırlık vermiş ama bunu yaparken klasik kesimlerden hoşlananları da unutmamıştır. Renk olarak pudra rengi, sarı tonları, hardal rengi, yeşil gibi sıcak renklerin yanında lacivert, koyu mavi, siyah, taba rengi de öne çıkan renkler arasında bulunuyor.

İşbilir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git