İstanbul’da Tesettür Giyinenlerin Gidebileceği Kadınlara Özel Havuzlar

İstanbul’da Tesettür Giyinenlerin Gidebileceği Kadınlara Özel Havuzlar
16 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 1.453 kez okundu.

Yazın sıcak günlerinde herkes gibi bütün kadınlarında ortak isteği serin sularla buluşabilmek. Tatile çıkamayıp günü birlik tatillerle bu isteklerini bastırmak isteyenler için ise İstanbul’un birçok köşesinde sadece kadınlara özel havuzlar bulunuyor.

Kadınlara özel havuzlar genellikle tesettürlü kadınların beklentilerine hitap eden yerler olsa da sevdikleri ile daha rahat ve keyifli bir gün geçirmek isteyen herkes verilen hizmetlerden yararlanabilmekte.

Yeşil Vadi Kadınlara Özel Yüzme Havuzu

Havuz keyfini İstanbul dışına taşımak istemeyenler için Ümraniye’de bulunan Yeşilvadi Spor Tesisi haftanın belirli gün ve saatlerinde sadece kadınlar için hizmet veriyor. 1,4 metre derinlikte ve 20 metre uzunluktaki olimpik yüzme havuzu 3 kulvarlı olarak kullanıma sunulmakta.

Yeşil Vadi Bayanlara Özel Yüzme Havuzu

Yüzme havuzuna ek olarak Yeşilvadi Spor Tesisinde Fitness Salonu, Karate salonu, Yoga salonu, Buhar Odası, Masaj Salonu ve solaryum gibi daha pek çok çeşitli hizmet bulunuyor.

Adres: Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. Yeşilvadi Konakları ÜMRANİYE
Telefon: 0216 612 15 11

Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları

Yine Anadolu Yakasında bulunan kadınlar için ulaşım açısından kolaylık sağlayacak olan havuz alternatiflerinden biri de Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları. Havuz keyfine birde sporu ekleyerek daha enerjik olmak isteyenler için hizmet veren tesis Perşembe ve cuma günleri tamamen kadınlar için hizmet veriyor.

Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları

Sadece kadınlara ayrılmış olan süre zarfında dilerseniz kendi başınıza, dilerseniz de profesyonel kadın yüzme antrenörleri eşliğinde yüzme becerinizi geliştirebilirsiniz. Yarı olimpik yüzme havuzuna ek olarak tesis kapsamında çocuk havuzu, duş ve soyunma kabinleri bulunuyor.

Adres: Tatlısu Mahallesi Akdağ Caddesi No:61 Şerifali / Ümraniye
Telefon: 0216 313 03 19

Yeşilpınar Yüzme Havuzu

Alibeyköy’de bulunan Yeşilpınar yüzme havuzu ücretli havuz arayanlar için ideal içeriğe sahip. Yarı olimpik havuza ev sahipliği yapan tesis, çocuklar içinde haftada 2 gün olmak üzere aylık 80 TL’ye hizmet veriyor.

Yeşilpınar Yüzme Havuzu

kadınlar için akşam paket program dahilinde ise 6 aylık ücreti 770 TL iken 1 yıllık programı 950 TL.

Adres: Yeşilpınar Mah. Adnan Menderes Cad. Sevgi Sk. No:1 Eyüp
Telefon: 0212 626 12 90

Flowers Health Club Yüzme Havuzu

Haftanın bir gününü yüzerek değerlendirmek isteyenler kadınlara özel salı günleri hizmet veren Flowers Health Club Yüzme Havuzu, kışları da kapalı sistem çerçevesinde hizmetlerini sürdürüyor.

Flowers Health Club Yüzme Havuzu

Adres: Hatboyu Mektep Sok No:6 Florya Bakırköy
Telefon: 0212 662 77 77 – 0212 662 71 71
Gsm: 0532 207 50 89

Beyoğlu Yüzme Havuzu

İşletmesi Büyükşehir Belediye’sine ait olan Beyoğlu Yüzme Havuzu haftanın belirli gün ve saatlerinde sadece kadınlara özel havuz hizmeti sunuyor.

Beyoğlu Yüzme Havuzu

Yarı olimpik havuza sahip tesis Salı ve perşembe günleri 12:00 veya 14:00 saatlerinde başlayan birer saatlik seans olarak verilmekte. Beyoğlu Yüzme Havuzu fiyatları ise havuzdan yararlanılmak istenen haftalık gün çerçevesinde 60 ile 120 TL arasında değişmektedir.

Adres: Bedrettin Mah. Evliya Çelebi Cad. Ambar Arkası Sok. No:8 Beyoğlu
Telefon: 0212 255 37 86

Hamza Yerlikaya Yüzme Havuzu

Dünyaca ünlü ve Olimpiyat şampiyonluğuna sahip Hamza Yerlikaya’nın adını taşıyan yüzme havuzu İstanbul’un Sultangazi ilçesinde yer alıyor. Çırpınma havuzu da bulunan olimpik yüzme havuzu ayrıca 250 kişilik seyirci kapasitesine sahip.

Hamza Yerlikaya Yüzme Havuzu

kadınlara özel yüzme havuzu hizmetinden yararlanmak isteyenler için haftada 1 gün programında aylık ücret 70 TL, 2 gün 110 TL, 3 gün ise 135 TL.

Adres: Eski Edirne asfaltı üzeri Sultançiftliği girişi Sultangazi
Telefon: 0212 594 66 40

Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu

Ümraniye ilçesinde bulunan yüzme havuzu içerisinde bir tane yarı olimpik havuz yer alıyor. Özel aracı ile gitme imkânı olmayanlar Ümraniye Çakmak minibüslerini ya da Üsküdar’dan kalkan 11,11A ve 11 B İETT otobüslerini tercih ederek gidebilirler.

Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu

Adres: Alemdağ Cad. No:217, Çakmak Yolu Üzeri. – ÜMRANİYE- İstanbul
Telefon: 0216 313 31 30 / 313 31 40, 313 14 40

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git