İstanbul’a Yakın Kadınlara Özel Plajlar

İstanbul’a Yakın Kadınlara Özel Plajlar
1 Ağustos 2019 tarihinde eklendi, 69 kez okundu.

Muhafazakar giyim stiline sahip olan kadınlar yaz aylarında denizin, güneşin, kumsalın tadını çıkarmak için rahat edebilecekleri bir plaj arayışına giriyor. “Ben de onlardan biriyim” diyorsanız, yollarımız kesiştiği için çok şanslısınız. Çünkü kadınlara özel plajları sizler için araştırdık ve seçeneklerinizi hemen sıralıyoruz. Üstelik bu plajlar İstanbul’a yakın!

istanbulda-kadinlara-ozel-plajlar

Altınkum Kadınlar Plajı

Kadınlara özel plajlardan biri olan Altınkum Plajı, Sarıyer Rumelikavağı’nda hizmet veriyor. Bu plaja 9 yaşından büyük erkek çocuklar alınmıyor. Ancak hemen yan bölümde bir de karma plaj var. Ailenizle birlikte giderseniz erkekler ve 9 yaşından büyük çocuklar da bu plajda keyifli vakit geçirebilir.

Altınkum Kadınlar Plajı

İrtibat telefonu: 0 212 618 73 73

Serander Çamlıbel Kadınlar Plajı

Ağaçların gölgesinde serinleyerek denizin tadını çıkarmak isteyenler rotasını hiç tereddüt etmeden Serander Çamlıbel Plajı’na çevirebilir. Yalova Esenköy’de bulunan bu plaja 7 yaşından büyük erkek çocuklar alınmıyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren bu plajda mescit imkanı da mevcut.  0 – 6 yaş arası çocuklar için ücret talep edilmiyor.

İrtibat telefonu: 0 537 735 39 23

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı

Ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bu plaj Tekirdağ Marmara Ereğlisi’nde ve 10 yaşından büyük erkek çocuklar alınmıyor. Bu plaja günlük olarak tur düzenleyen acenteler aracılığı ile de plaja ulaşabilirsiniz. Plaj belediye tarafından işletiliyor ve giyinme kabini, mescit gibi alanlar da mevcut. İşleten bir tesis olmadığı için size irtibat telefonu iletemiyoruz ancak eski mezarlığın hemen yanında olduğu bilgisini paylaşabiliriz.

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı

Kerpe Miço Kadınlar Plajı

Kandıra Kerpe’nin Miço koyunda olan bu plajda son derece cüzi bir meblağ ile şezlong kiralayabilirsiniz. Plaja 7 yaşın üzerinde olan erkek çocuklar alınmıyor. Denizin berrak ve temiz olmasıyla ön plana çıkan bu plaja giriş ücreti bulunmuyor. Kocaeli belediyesi tarafından işletilen plajda çocuklar için oyun alanları bile var. Kerpe Miço Kadınlar Plajı için de size bir irtibat telefonu iletemiyoruz.

Kerpe Miço Kadınlar Plajı

Poyrazköy Kadınlar Plajı

Beykoz’da bulunan bu plajın hemen yanında da bir karma plaj bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve deniz bisikleti kiralayabilirsiniz. 9 yaşından büyük erkek çocuklar plaja alınmıyor.

Poyrazköy Kadınlar Plajı

İrtibat telefonu: 0212 538 04 61

Tesettür Mayonuzu Aldınız mı?

Kadınlara özel plajlarda denize rahatça girebilmek için tesettür mayonuzu alışveriş sitemizden ücretsiz kargo ile güvenle satın alabilir, ödemesini kapıda yapabilirsiniz. Haşema, Adesa, Mayovera ve daha onlarca markanın yeni ve indirimli tesettür mayo modelleri için linke tıklayın!

Plajda; şezlonglar, duşlar, lavabolar, kafeterya, mescit, çocuk parkı, eğlence alanı, yeme içme bölümleri, müzik gibi özellikler mevcut.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git