Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri

Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
20 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 6.436 kez okundu.

Kıyafetler göz hoş görünmesi için modeli kadar kullanılan kumaşında göze hitap eder güzellikte olması gerekir. Bu noktada kalitesi ve şık dokuması ile bayanların gözlerine hitap edebilme yeteneğine sahip olan jakarlı kumaşlar, tesettürlü bayanların birbirinden güzel tesettür elbiseleri ile bir araya geldiğinde, şıklığın garanti edildiği bir hizmet sunulmaktadır. Hafif kalın düşen dokuması sayesinde kapalı bayanların isteği ölçülü tesettürü sunan kumaşlardan biri olması, jakarlı tesettür elbise modellerinin sıkça tercih edilmesine neden olmaktadır. Kullanıldığı kıyafete artı değer kazandıran jakarlı kumaşları özel günlerde de tercih etmek, şıklığın ve zarafetin katlanması anlamına gelecektir.

Jakarlı Tesettür Elbise Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

esma-karadag-zumrut-jakarli-elbise

Kendinden desenli olan jakarlı kumaşlar sayesinde, ayrıyeten desen arama telaşına gerek bırakmayan jakarlı tesettürlü elbiseler, zengin duruşu ile her bayanın üzerinde şıklık unsuru niteliği taşımaktadır. İki farklı renkteki ipin tek bir kumaşta bir araya gelmesi tesettürlü bayanların iddialı kombinlere imza atmasını sağlar, sıkıcı ve renksiz giyinmekten de kapalı bayanları alıkoyan özelliğe sahiptir.

esma-karadag-murdum-jakarli-elbise-1

Eğer jakarlı kumaşın zarafetinden ve şıklığından yararlanmak istiyorsanız, bu noktada dikkat etmeniz en önemli unsur, kumaşın kaliteli olması ve jakarlı tesettür elbise modelinin özenle dikilmiş olmasıdır. Yapı olarak kalın bir kumaş olmasından dolayı dikiş hatalarını çok kolay gösterebilen kumaşlardan biridir. Son dönemlerin giyim modasında önemi bir yer edinen jakarlı kumaştan hazırlanan elbise modelleri, her kesimden bayanın iç geçirerek baktığı modeller arasındadır.

Jakarlı Tesettür Elbise Kombinlerini Uyumlu Gösteren Püf Noktalar

gul-desen-jakar-abiye-lacivert-mevra

Jakarlı kumaştan hazırlanmış bir tesettür elbise modelinin kendinden desenli olacağından bahsetmiştir. Bu nedenle diğer kombin unsurlarının sade olmasına fazlasıyla dikkat etmek tesettürlü hanımların aklında yer etmesi gereken kurallardan biridir.

jakar-tesettur-abiye-elbise

Başörtüsü olarak şal daha çok yakışan bir detay olarak, sade renk bir şal ile jakarlı elbiseyi kombin etmek, şık bir elbise kombinini kaçınılmaz kılacaktır. Diğer yandan iki farklı rengin buluştuğu bir jakarlı kumaştan tesettür elbise söz konusu ise, aksesuar kullanımında sade detaylara yer vermek, gereksiz göz yoran bir kombinden daha beğeni toplayacaktır. Her yaştan bayan için uyumlu bir kumaş olması, genç kapalı bayanların bir jakarlı tesettür elbiselere kombinlerinde yer verme fırsatı sunmaktadır.

Son Dönemin En Favori Parçalarından Biri Olan Jakarlı Tesettür Elbiseler!

burun-jakarli-elbise-pudra

Özel davetlere giderken ne giyeceğinin telaşını yaşayan kapalı bayanlar, hem gösterişli hem de şık olmak için jakarlı tesettür elbise modellerine mutlaka göz atmalılar. En çok birbirinden şık şal modelleri ile kombin edildiğinde tesettürlü bayanları göz alıcı bir şıklığa büründüren jakarlı elbiselerin fiyatları da her bütçeye uygun düzeydedir.

zumrut-jakarli-tesettur-elbise

Vücut kusurlarını kapatan zarif bir jakarlı elbise, her yaştan muhafazakâr kadının, özenli ve ölçülü olmasını mümkün kılar. Bu nedenle özellikle son dönemde iyi bir çıkış yakalayan jakarlı elbise modelleri mutlaka her bayanın gardırobunda bulunmalıdır. Mevsimsel bir kumaş olarak, senenin her gününde jakarlı elbiseleri giymek hem keyifli hem de özgüven sağlayacak modellerden biri olacaktır. Ayrıca elbise modellerinde tok duruşu sayesinde, fazla kiloların gizlenmesi ve fit görünmek jakarlı kumaşların kapalı bayanlara tesettür anlamında sunduğu en önemli ayrıcalıklardan biridir.

 

Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri – GALERİ

 

Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Semiha dedi ki:

    Fiyatlarını ögrenebilir miyim lutfen

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git