Kasımda Tesettür Giyim Renkleri Başkadır ❤️💃

Kasımda Tesettür Giyim Renkleri Başkadır ❤️💃
23 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.078 kez okundu.

Sonbaharın bitimi, kış aylarının başlangıcı olan Kasım ayında pek çok şey oldukça özeldir. Giyinme merakını tutkuya dönüştürenler içinse tesettür giyim modasının renkleri Kasım ayında boyut değiştirir niteliktedir. Özellikle Kasım ayında sonbahara özel renk skalasında kombinlerdeki renk cümbüşü sizi sizden alacaktır 🙂

2016-sonbahar-kis-renk-trendleri-pantone

Kombinlerinizde eksik edemeyeceğiniz pantone renk koleksiyonundan kombinlere yansıyan marsala, biscay cay, cadmium orange, cashmere rose, desert sage, oak buff, stormy weather tam bir büyülü esinti. Bu ayda tesettürlü bayanları daha çok dış giyime yönelten soğuk havalar, gösterişli palto ve kürklü kabanların etkisi altında kalmanızı sağlayacak güzelliktedir. Soğuk havalara karşı güçlü stilinizi bir nevi konuşturmak adına mavinin en asil tonlarından azur mavisini, kombinlerinizde zarafetinizle ağırlayabilirsiniz.

 

Dış Giyim Kasım Trendleri

Dış giyimde Kasım rengi olarak mavinin en şık tonlarının olduğunu söylemek mümkündür. Petrol mavisi, saks mavisi ve göze hoş gelen pek çok mavi tonu Kasım ayında tesettürlü bayanların dış giyim tercihlerini belirleyen renkler arasındadır. Sıra dışı hava katan bu renkler, muhafazakâr bayanların aynı zamanda gizemli bir duruşa sahip olmalarına neden olmaktadır.

Tesettür Sonbahar Kış Dış Giyim Kasım Trendleri

Sokak modasına rahatlıkla uyarlanabilecek renkler olması, mavi tonlarını genellikle siyahla birlikte görmeye neden olmaktadır. Güçlü stilin yanı sıra romantik duruşa sahip olan tesettür kaban ve paltolar, Kasım ayının mağrurluğunu ve derin hissiyatını içinizde hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Kasım Ayının Trikoları Bir Başka!

Bedeni sıcacık saran triko kazak ve bluzlar 2016 Kasım ayının da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Renk ve desenlerdeki alışılmışın dışına çıkılan çizgi ve renkler hem sıcak hem de soğuk bir duruşa sahip olmanıza imkân tanıyacak.

azur-mavi-tesettur-giyim-modelleri-2016-2017

Mavi rengin elegan duruşu en şık trikolarla oldukça stil sahibi olmanızı sağlayacaktır. Triko trendinin bu sezon bambaşka olmasına neden olacak olan renk ve desenler, triko zarafetini apayrı bir şıklıkta yaşamanızı sağlayacaktır.

 

Kasım Davetlerinin Vazgeçilmez Renkleri

Sonbaharın en şık ve iddialı renkleri Kasım ayında da geçerliliğini sürdürmekte ve kışın sert yüzüne karşılık birbirinden sıcak renkler Kasım davetlerinin vazgeçilmezleri olmaktadır.  Gösterişin gücünü zarafetiniz ile birleştirmek için tesettür abiye seçiminde soğuk yüzü olan renkleri tercih ederken detayları ile iç ısıtan modelleri tercih etmeniz, şıklığınızı zirveye taşıyacaktır. Saks mavisinin sıradanlaştığını düşünüyorsanız, bu noktada mavinin en iddialı duruşuna sahip olan azur mavisini tercihlerinizin baş tacı yapabilirsiniz.

2016-17-tesettur-giyim-sonbahar-kis-renkleri-kayra

Kasım ayı davet trendleri arasında kürk yelek ve etoller siluetinizin daha da gösterişli bir havaya bürünmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda baştan aşağıya tek rengin hâkim olduğu kombinlerde soğuk günlerin vazgeçilmez moda akımları arasında yer alıyor. Özel günlerinizde bu modaya ayak uydurmak isterseniz beyaz ve mavinin uyumunu davet kombinlerinizde bolca kullanabilirsiniz.

 

Cashmere Rose:

2016-sonbahar-kis-renk-trendleri-cashmere-rose

 

Desert Sage:

2016-sonbahar-kis-renk-trendleri-desert-sage

Cadmium Orange:

2016-sonbahar-kis-renk-trendleri-cadmium-orange

 

Biscay Bay:

2016-sonbahar-kis-renk-trendleri-biscay-bay

 

Oak Buff:

2016-sonbahar-kis-renk-trendleri-oak-buff

 

Marsala:

2016-sonbahar-kis-renk-trendleri-marsala

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git