Tesettürya

Kayra 2015 Koleksiyonu ile Şıklığı Yakalayın

Kayra 2015 Koleksiyonu ile Şıklığı Yakalayın

Tesettür giyim deyince zengin seçenek yelpazesiyle akla gelen firmalardan biri olan Kayra tesettür giyim tercih eden bayanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Günümüz tesettür firmalarının çoğunun tercih ettiği kıyafetler arasında olan Kayra tunik modelleri şıklığı ve rahatlığı aynı anda kullanmak isteyen bayanların konfor ve şıklıklarına ekstra artılar katmak için vitrinlerdeki yerini almaktadır. Giyeceklerimi ve ayakkabımı hazırladım ama havaya güven olmaz birde bir şeyler eksik gibi düşünüyorsanız Kayra ceket modelleri tarzınızı ve tavrınızı belirlemenizde ve şıklığınızın üzerini çizmenizde yardımcı olmak için uzun, kısa modelleri, kalın ve ince kumaşlardan yapılmış tasarımlar ile vitrinlerde yerini almıştır.

Kayra etek modelleri tesettür giyimin en vazgeçilmez parçası olan eteklerinize yeni bir soluk katmış ve spor, klasik tasarımlar ile gardroplarınızın kurtarıcısı olarak sizlere ulaşmak üzere mağaza vitrinlerinde yerini almıştır. Muhteşem bir kombin yapmak istiyorum ama kolay da olması lazım çünkü vaktim yok diyenlerin kurtarıcısıdır elbiseler, tesettürlü bayanlar içinde bu böyledir.

Kayra elbise modelleri tesettürlü bayanların vazgeçilmezi ve kurtarıcısıdır. Klasik bir modelden oluşan bir elbise kendi evinizde bulunan ayakkabı ev çanta birde ceket her zaman her yerde şıklığınızın kurtarıcısıdır. Klasik ve spor giyim tarzının birleştiği son yıllarda pantolon veya etek üzerine tarzınıza göre gömlek tercih etmek istemediğinizde klasik, şık veya hem şık hem de rahat olurum diyorsanız tercih edebileceğiniz alternatiflerde vardır.

Spor modellerle giyinmeyi tercih eden bayanlara tercihler sunan bayanların en çok rağbet ettiği Kayra bluz ve şık olurum ama gömlekten vazgeçmem diyenler için Kayra gömlek modelleri de bulunmaktadır. Sosyal hayat içerisinde birçok ortamda ve koşuşturma içerisinde bulunan tesettürlü bayanların en rahat ettiği kıyafet pantolon içinde kendine özgü üretimler yaratan firmanın ürünlerine kayra pantolon olarak ulaşabilirsiniz.

Bir ortama ilk girdiğinizde yarattığınız ilk izlenim çok önemlidir ve bunu da yürüyüşünüz ve kıyafetleriniz ile yaparsınız. Kış ayları içerisinde bunu yapmanın yollarından biri kaban ve pardösü seçimlerinizdir. Bunun için sizlere uygun olan modelleri Kayra kaban, Kayra manto ve Kayra pardösü seçeneklerinden sizlere uygun olanı seçebilirsiniz.

Kayra 2015 Koleksiyonu – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.