Kuaybe Gider 2015-16 Sonbahar Kış Stilleri & Tasarımları

Kuaybe Gider 2015-16 Sonbahar Kış Stilleri & Tasarımları
29 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.483 kez okundu.

Lüksün Yeni Tarzı Bohem Çizgileri ile Buluştu

Bu sezon en öne çıkan bohem parçalar lüks ve gösterişli kumaşlara uygulanarak lüksün yeni tarzını bohem çizgileri ile buluşturdu. Bu sezon öne çıkan parçaları ile Kuaybe Gider lüks ile bohemi yan yana tutarak koleksiyonunu anlatıyor. Gizemli ve dikkat çekici parçalar ve kombinler ile bohem tarzını yansıtan tasarımcı koleksiyonuna ‘Golden Bohemia’ adını verdi.

kuaybe-gider-2015-2016-sonbahar-kış-golden-bohemia-koleksiyonu

 

2015-16 Sonbahar- Kış Sezonunun Trend Parçaları

Süet etekler, yelek ve kaplar sizlerin modern giyinmesini ve sezonun tarzını yansıtmanızı sağlıyor. Genellikle koleksiyonda öne çıkan toprak tonları taba ve devetüyü renkleri hâkim olurken beyaz, siyah ve denim parçalar da süetlerde karşımıza çıkmakta. Bu sezon yine sıkça tüm aksesuarlarda ve yeleklerde karşılaştığımız püsküller 70’li yılları sezona taşırken sokak modası tarzında da ortaya çıkıyor. Kuaybe Gider’in bu sezon piyasaya çıkardığı koleksiyonu modaya renk katacak ve sizlerin bu tarza âşık olmanızı sağlayacak.

kuaybe-gider-2015-2016-sonbahar-kış-denim-golden

Denim’ler ile Muhteşem Tarz Oluşturun

Denim’ler yaz ayları için biraz kalın kalır ve sonbaharın gelmesi ile daha kullanıma elverişli olurlar. İşte şimdi tam denim zamanı! Neyi nasıl giyeceğimize karar vermekte zorlandığımız şu dönem de sizleri kurtaran denimler aynı zaman da çok şık ve tarz görünmenizi de sağlıyor. Sezonda öne çıkan denim’ler ile muhteşem tarz oluşturun ve modern görünüme ulaşın. Birçok tasarımcının da sezonda yansıttığı denimler Kuaybe Gider’in tasarımları arasında da oldukça yoğun olarak bulunmakta. Bu sezon şıklığı yakalamak için sizler muhakkak bohem tarzı seçin ve kombininiz de muhakkak süeti ve püskülleri tercih edin.

kuaybe-gider-koyu-mavi-kisa-etek-denim-on-denim

Etekler ve Farklı Boy Alternatifleri

Bu sezon Kuaybe Gider koleksiyonun da eteklerde iki boy seçeneği karşımıza çıkıyor. Kadınları bu kış kışkırtan tarzlar ortaya koyan tasarımcı midi boy etekler ile biker botları eşleştiriyor ve harika görüntüye ulaşmanızı sağlıyor. Tasarımlarının tamamında çok kullanılan toprak renkleri eteklerde de hâkimiyetini koruyor ve sizleri modernliğe ulaştırıyor. Bu sezon etekler ve boy alternatifleri sizlerinde çok hoşuna gidecek ve sizler de etek giyme isteği doğuracak.

kuaybe-gider-2015-2016-sonbahar-kis-alternatif-etek-boylari

kuaybe-gider-bordo-baja-elbise-2016

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git