Tesettürya

İyi Giyinmek Herkesin Hakkı: LC Waikiki 2016 Tesettür Giyim Koleksiyonu

İyi Giyinmek Herkesin Hakkı: LC Waikiki 2016 Tesettür Giyim Koleksiyonu

“İyi giyinmek herkesin hakkı” sloganı ile giyim ve modada öncü nitelikteki LC Waikiki, Muhafazakâr şıklık koleksiyonu ile bayanlara yönelik var olan ilgiyi neredeyse iki katına çıkarmıştır.

Büyük ölçüde ölçülü giyinen bayanlara hitap eden kıyafetleri ile tesettürlü bayanlarında zaman zaman aradıklarını bulabildikleri marka, Muhafazakâr şıklık adını verdiği en yeni koleksiyonu ile tesettürlü bayanlarında rağbet ettiği markalardan biri haline gelmiştir.

lc-waikiki-2016-tesettur-giyim-koleksiyonu-dantelli-dugmeli-elbise-kombini

İyi giyinmeyi muhafazakâr kadınlarında beğenisine sunan LC Waikiki, Romantik, Hafta Sonu Stili ve Etnik esintiler gibi kategorize ettiği tasarımları ile her zevke hitap edebilmektedir.

 

2017 Yazında LC Waikiki İle Muhafazakar Şıklık

Muhafazakâr Şıklık koleksiyonuna genel olarak göz atıldığında yazlık tasarımların çoğunlukta olduğu dikkat çekiyor. Bu da; 2017 yaz aylarının muhafazakâr bayanlar için oldukça şık ve renkli geçeceğine işaret etmektedir. LC Waikiki mağazalarında yer almaya başlamış olan muhafazakâr şıklık koleksiyonu ürünlerini çoğunlukla internet satış adresinde bulmak mümkündür.

lc-waikiki-2016-tesettur-giyim-koleksiyonu-ekru-dugmeli-tunik-kombini

Özellikle tesettürlü bayanların vazgeçilmezi tunik modellerinde oldukça sade ve şık modellere imza atmış olan LC Waikiki, uygun fiyatları ile de her zamanki gibi bayanlara ekonomik şıklığı vaat etmektedir.

lc-waikiki-pembe-pileli-pliseli-uzun-etek-kombini

Sonbahar aylarında rahatlıkla tercih edilebilecek LC Waikiki triko tunik modelleri de, modern desenleri ile çalışan ve her zaman şık olmak için özenli davranan bayanlara hitap etmektedir. Üstelik internet sitesinden sipariş edilen ürünlerin mağazalardan değiştirilebilmesi olanağı da herkesin rahatlıkla online olarak LC Waikiki’den alışveriş yapmalarına olanak sağlamaktadır.

 

Muhafazakâr Bayanlar İçin ‘’Anahtar Parçalar’’

Tesettürlü bayanlar için giyinme dolabının anahtar parçaları tek bir koleksiyon altında toplayan LC Waikiki, birbirinden vazgeçilmez tunik, pantolon ve hırka gibi kıyafetleri Anahtar Parçalar teması adı altında beğenilere sunmuştur.

lc-waikiki-2016-tesettur-giyim-koleksiyonu-open-front-floral-desenler-kombini

Giyinirken pratik olmayı seven ve kaybedecek vakti olmayan çalışan tesettürlü bayanlar için oldukça faydalı olan bu koleksiyon parçaları ile yeni sezonda pek çok bayanın üzerinde aynı kıyafetleri görmek mümkün olacaktır.

 

‘’Etnik Desenler’’ Trendi LC Waikiki’de

Uzun sezondur etnik desenlerin etkisi altında kalan muhafazakâr bayanlar için bu furya, LC Waikiki 2016 İlkbahar Yaz Muhafazakar Şıklık Koleksiyonu ile devam edecek gibi görünüyor.

lc-waikiki-etnik-desenli-lacivert-etek-kombini

Etnik desenler adını verdiği teması ile birbirinden şık kıyafetlere ev sahipliği yapan koleksiyon içinde içinizi kıpır kıpır yapacak renklere ve işlemelerin ve geometrik desenlerin hakim olduğu tasarımları görmeniz mümkündür. Zarafeti ile göz dolduran parçalar, kendinizi ait hissettiğiniz çeşitli temaları ile de muazzam bir koleksiyon muhafazakâr bayanları beklemektedir.

 

‘’Hafta Sonu Stili’’ LC Waikiki Kalitesinde!

Hafta sonu demek sizler içinde rahatlık ve konfor anlamına geliyorsa, birbirinden rahat ve spor görünümlü LC Waikiki hafta sonu stili ürünlerini keşfedebilirsiniz.

lc-waikiki-2016-kot-tunik-elbise-modelleri

Rahat edeceğiniz tunik ve gömlek kesimleri ve hafta sonlarının vazgeçilmezi olan jeanlerle, gün sonuna kadar LC Waikiki rahatlığında ve şıklığında olmanız kaçınılmaz olacaktır.

 

Muhafazakârlık Modasında ‘’Yeni Modern’’ Dönemi

Yaz aylarına özgü tasarımları ile muhafazakârlıkta yeni modernliğin dönemini başlatacak gibi duran LC Waikiki,  Yeni Modern temalı kıyafetleri ile genç ve dinamik bayanların tercihi olacaktır.

lc-waikiki-2016-tesettur-giyim-koleksiyonu-pudra-pembesi-open-front-hirka-kombini

Kaliteli kumaşları ile rahat ve spor giyimden yana olan koleksiyonda modernlik unsuru her zamanki gibi ön planda.

 

Muhafazakâr Şıklıkta ‘’Romantik Detaylar’’

Şık ve zarif bayanlardan ilham alınarak tasarlanmış gibi duran birbirinden şık bluz ve gömleklerle romantik detayları şimdiden keşfetmeye başlayabilirsiniz.

lc-waikiki-bluz-gomlek-kombini

Dantel ve fırfırların büyük ölçüde etkisinde kalacağınız akşamlarınızda şık ve zarafet dolu kombinler için mutlaka LC Waikiki 2016 İlkbahar Yaz Muhafazakâr Şıklık Koleksiyonu’na göz atmalısınız.

lc-waikiki-2016-baby-style-triko-tunik-kombini

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.