Tesettürya

Minel Aşk Abiye Elbise Koleksiyonu Bir Aşk

Minel Aşk Abiye Elbise Koleksiyonu Bir Aşk

😍 😍😍 👏👏👏 ❤️❤️❤️ 😘😘😘 💑💑💑 💄💄💄 💃💃💃 😍 😍😍 👏👏👏 ❤️❤️❤️ 😘😘😘 💑💑💑 💄💄💄 💃💃💃

Tesettürlü bayanların özel günlerini güzelleştirmek için abiye kıyafet tasarlamakta olan Minel Aşk, gösteriş ve görselliğin oldukça üst düzeyde olduğu tasarımlara imza atmaktadır. Pul ve payet gibi iddialı kumaşlardan tasarlanan abiyelerle düğün ve davetlerde göz alıcı bir şıklıkta olmanız Minel Aşk abiye elbiseleri ile artık çok daha kolay olacaktır. Marka tasarımcısı olan Tuğba Kuşçuoğlu, kendine özü aşktan tasarımları ile kapalı bayanların en çok hayran kaldığı tesettür markaları arasında yer almaya başlamıştır.

minel-ask-tesettur-abiye-elbise-modelleri-2016

Tesettür abiye modasına getirdiği yenilik ve değişimlerle adından sıkça söz ettiren Minel Aşk Abiye koleksiyonu, her bayanın kendi tarzından mutlaka bir parça bir şeyler bulabileceği çeşitliliğe sahiptir.

 

Sade Ve Modern Abiye Modelleri

Şık ve zarif bayanlar için tasarlanmış nitelikteki sade Minel Aşk abiye modelleri, tasarımların detaylarında yer alan zarif işlemelerin özenle hazırlandığı son derece kendini belli etmektedir. Renk zenginliği ile her abiye modelinin farklı renklerini Minel Aşk abiye koleksiyonunda bulmak mümkündür. Kusursuz kesimleri ile özel günlerde sadelikten ödün vermeyen bayanlar için en ideal abiye önerileri arasında yer almaktadır.

minel-ask-aysima-abiye-somon-abiye-kombini

Klasik abiye formun en şık tasarımlarla buluşturan Minel Aşk koleksiyonu, aynı zamanda etek ve ceket kombini şeklinde görünen abiye kıyafetleri ile de farklı ve iddialı olmak isteyenlerin zevkine hitap eden modeller arasındadır.

 

Kusursuz Zarafette Minel Aşk Abiye Modelleri

Birbirinden şık abiye modelleri ile özellikle genç bayanların ilgisini fazlasıyla çekmekte olan Minel Aşk, Tesettür abiye de alışılmışın dışındaki modelleri ile göz doldurmaya yetiyor. Pul işlemeleri, payet detaylar ve dantel şıklığını ustalıkla işlemiş olan eller, özel günlerde Minel Aşk abiyeleri ile kusursuz bir zarafette olmayı mümkün kılmaktadır. Her zevkin rengini bulabileceği çeşitlilik ile ister açık tonların zarafetini üzerinizde taşıyabilir, isterseniz de koyu rengin asaletinden vazgeçmeyebilirsiniz.

minel-ask-kapali-abiyeler-kombini

Sıradanlıktan uzak Minel Aşk abiye modelleri arasında, fuşya, pembe, bordo ve yeşil gibi dikkat çeken renklerin en şık tonlarını bulabilirsiniz. Abiye tasarımlarında genellikle bele oturan kesimleri ile dikkat çeken marka, ince belli bayanların zarafetini ortaya çıkaracak abiye tasarımlarına imza atmıştır.

 

Tesettür Balık Abiye Modellerinde Alışılmadık Rahatlık Minel Aşk’ta

Vücudu sararan forma sahip balık biye modelleri, muhafazakâr bayanların tarzına çok fazla hitap etmeyen modeller arasında yer alsa da, mutlaka her abiye koleksiyonunda tesettür balık abiyelere rastlamak mümkündür. Minel Aşk Koleksiyonunda ’da yer alan balık etekli abiyeler, Minel Aşk markasının özgün ruhu ile yeniden şekillenmiştir.

minel-ask-fusya-burcu-tesettur-balik-abiye-elbise

Balık abiyelerin bilinen rahatsızlığından eser olmayan Minel Aşk balık etek abiyelerinde çoğunlukla rahatlık ön plan çıkmış durumda. Vücut detaylarınıza uyum sağlayan kesimleri ile özel davet ve düğünlerde gün boyunca rahat hissetmeniz oldukça mümkün olacaktır.

 

Desen Ve Detaylarda Üç Boyutlu Tasarımlar

Danteli çiçek desenlerinin en şık hali ile buluşturan Minel Aşk, tesettürlü bayanlara üst düzey şıklık vaat etmektedir. Bel kısmında yer verilen yapay çiçek detayları en şık abiyelerin şimdiden ilkbahar-yaz düğünleri için hazır olmanızı sağlayacaktır.

minel-ask-2016-tesettur-giyim-modelleri-kombini

Abiye modellerinde genellikle baskın özellikteki detayları benimsemiş olan marka, özgün ruhunuzu ortaya çıkarabileceğiniz abiye modellerine ev sahipliği yapmaktadır. Kabarık ve balık etekli en şık tesettür abiyelerini bir arada görebileceğiniz Minel Aşk abiye koleksiyonu ile kendi özel günlerinizin de şıklığı ile unutulmayan kahramanlarından biri olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.