Modest Modasına İşçi Tulumu  İle Gelen Güç

Modest Modasına İşçi Tulumu  İle Gelen Güç
18 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 83 kez okundu.

Modanın yükselen trendi işçi tulumları, tesettür ile birleşiyor. Geriye bu duruşun kattığı özgüvenin keyfini çıkarmak kalıyor. Biraz şıklık, rahatlık ve güçlü duruş arıyorsanız hayal gücünüzden yardım alarak işçi tulumlarına gardıroplarınızda yer açın.

tesettur-isci-tulumu-bordo

Fitilli kumaşı ile geçtiğimiz kış moda trendi olacağını haber veren işçi tulumları, spor veya klasik formlarda kullanılabiliyor.

Daha Uzun Daha İnce

Tulum dendiğinde olduğundan kısa ve kilolu görünmek, bazen önyargıdan ibaret. Bundan kaçınmak için klasik tulumlardan kaçınmalısınız. Gözünüz işçi tulumlarının üstünde olmalı. Topuklu veya dolgu topuk ile ters köşe yapıp boyu uzatabilirsiniz. Kalın beliniz varsa ince, ince beliniz varsa kalın kemerler takarak bu havalı görünümü yakalarsınız.

PINAR-SEMS-BAHAR-TULUM-INDIGO

İşçi tulumu formundaki tulumlar rahat kalıplara sahip olduğundan, topuklu veya spor ayakkabı ile rahatlıkla giyilebilir.

Cesur Olma Zamanı

Moda-Müzik ikilisi her zaman modaya yön vermiştir. Ülkemizde de yükselişe geçen rap akımı, tesettür giyimde de kendisini hissettiriyor. Şapkalar, salaş ve maskülen bir tarz derken işçi tulumları ile daha da pekiştirildi bu akım. Vücuda oturmayan ve konfor sağlayan bu görünüm, tercihini tesettürden yana kullanan kadınları oldukça sevindirmişe benziyor. Zira tulumlar, üstüne uyumlu tonlarda kap veya pardesü giyildiğinde daha da şık.

Cesur Olma Zamanı

Ofis Veya Toplantılarda Güçlü Olduğu Kadar  Havalı

İş görüşmelerinde veya ofiste rahatlık ve şıklık arasında seçim yapmak zorunda kalmak istemiyoruz. Tulumlara çok yakıştığını bildiğimiz blazer ceketler, ofis görünümüne şık bir geçiş yapmamızı sağlıyor. İnce uzun kap veya pardesülerin de etkisini unutmamak gerekiyor. Kot ceket giyerek gezme planlarınıza tulumu dahil edebilirsiniz. Özetle, tulumun kilit noktası dış giyim ve aksesuar. Denediğinizde hemen her ortama uyum sağladığını göreceksiniz.

Ofis Veya Toplantılarda Güçlü Olduğu Kadar  Havalı

Düğün Ve Davetlerde Kıskandıran Rahatlık

Düğün ve davetlerde ne giyeceğimizi düşünür ve abiyelerin sıkıcı havasından koşarak kaçarız. Kaçarken tulum giyseniz iyi olur 🙂 Aksesuar ve dış giyim her kıyafetin havasını değiştirir. Bir kolye ve topuklu ayakkabı ile düğünün en havalı davetlileri arasında olmak mümkün. Eğer fazla detaya sahip olmayan bir tulum giydiyseniz, ince bir kap ve yakasına iliştirilmiş bir broş ile stilinizi uzun zaman konuşturabilirsiniz.

Düğün Ve Davetlerde Kıskandıran Rahatlık

Galeri:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git