NGSTYLE 2016-2017 Sonbahar Kış Düş Bahçesi Koleksiyonu

NGSTYLE 2016-2017 Sonbahar Kış Düş Bahçesi Koleksiyonu
23 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 716 kez okundu.

Sonbahar ve kış aylarına özgü en seçkin modelleri ile karşımıza çıkan NGSTYLE, 2016-2017 Sonbahar-kış sezonu için hazırladığı koleksiyonunda, şifon ve işleme gibi pek çok göz alıcı detaya yer verdiği görülüyor. Büyük ölçüde romantik tarzın baskın olduğu koleksiyona Kış Düş Bahçesi adı verilmiştir. Farklı stili ve renklerdeki canlı seçimler yeni sezonun oldukça şık ve göz alıcı geçeceğinin sinyallerini verir niteliktedir.

ngstyle-2016-2017-sonbahar-kis-dus-bahcesi-koleksiyonu-siyah-pardosu-kombini

Romantik Şehirli adını verdiği koleksiyonun ilk serilerinden olan tasarımlar, özellikle iş yaşamında şıklığı ile ön olanda olmak isteyenleri kendine çağırıyor. Modern kadınların sahip oldukları iddiayı gözler önüne sermeleri için şık bir fırsat koleksiyonu sunan marka, iki farklı detayı bir araya getirerek zıtlığın uyumunu en şık şekilde üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Şık ve zarif olmak için siyahtan vazgeçmeyen bayanlarla ortak düşüncedeki koleksiyonu ile siyah, pembe ve haki gibi renklerin romantik etkisini üzerinizde fazlasıyla hissedebilirsiniz.

 

NGSTYLE İle Rahatlık Ve Asalet Bir Arada

Kıyafetinde konforundan ödün vermeyenler için ideal tasarımları ile göz dolduran NGSTYLE, günlük yaşamın son derece şık ve asil geçmesine olanak tanıyor. Koleksiyon içinde yer alan rahat pantolonlar, kimono hırka modelleri ve minimal montlar tasarımlarındaki küçük ancak etkileyici detaylarla dikkat çekiyor.

ngstyle-2016-2017-sonbahar-kis-dus-bahcesi-koleksiyonu-asil-lacivert

Sıkıcılıktan uzaklaşmak adına tasarımlarında tonsürton geçişlere yer veren marka, renklerin en cazip hallerini bayanların beğenilerine sunmuştur. Dantel ve işlemelerle rahat kumaşları bir araya getirmenin yanında vücudu saran kalıpları ile da şık ve zarif olmayı kaçınılmaz kılmıştır.

Romantik, Gizemli Ve Asi Ruhunuz NGSTYLE İle Can Bulsun!

Şık ve kendine has çizgisi ile bayanların hayran kalacağı bir koleksiyonla 2016 Sonbahar-kış sezonuna merhaba diyen NGSTYLE, farklı ruh dünyalarına hitap eden tasarımları aynı zamanda gardıropların zengin seçeneklerle dolu olmasına neden olmuştur. Çalışan ya da sosyal yaşamı oldukça hareketli olan bayanların günlük yaşamını konforlu hale getiren kıyafetler, pembe ve siyah renklerinin en asil tonlarına sahip olarak tasarlanmış.

ngstyle-2016-2017-sonbahar-kis-dus-bahcesi-koleksiyonu-pardosu-kombini

Aynı zamanda kendine çeken renklerden mor rengin gizemli yönünü birbirinden şık detaylarla keşfetmek için, markanın Gizemli Geceler serisi tam size göre. Özgüveni yüksek bayanlara hitap eden tasarımları, her bayanın kıyafetlerin içinde kendilerini oldukça şık ve özel hissetmelerini sağlayacak şıklıktadır. Markanın müşterilerine özel düzenlediği zaman zaman kampanya ve indirimli fiyatlarla birbirinden şık ve zarif NGSTYLE 2016-2017 Sonbahar Kış Düş Bahçesi Koleksiyonundaki tasarımlara avantajlı bir şekilde sahip olmak mümkündür.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git