Tesettürya

Nihle Giyim 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Nihle Giyim 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Tesettür giyimde adından kalitesi ile söz ettiren Nihle Giyim, 2016-2017 Sonbahar-Kış koleksiyonunda yine kalitesinden ve kendine özgü çizgisinden taviz vermeden birbirinden şık kış giyim ürünlerine yer vermiştir.

nihle-giyim-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-1

Özgün bayanların stiline hitap eden tasarımları her kapalı bayanın kendine ait bir ürün bulabileceği çeşitliktedir. Koleksiyon içerisinde yer alan pek çok tasarım klasik çizgilerden ödün vermeden hazırlanmış olsa da, aynı zamanda genç bayanların konforun göz ardı edilmediği, tasarımları incelerken göze çarpan detaylar arasında yer alıyor.

 

Nihle Giyim Kalitesinde Klasik Bir Sonbahar- Kış Sezonu Sizleri Bekliyor

Sonbahar ve kış mevsimlerine ait tesettür giyimin en seçkin giyim ürünlerini görmek için Nihle Giyim’in son koleksiyonunu incelemek yeterlidir. Ne istediğini bilen ve hayatta belli bir tarzı olan kadınlara hitap eden marka, yılların deneyimi ile tesettürlü hanımların beklentilerini 2016-2017 Sonbahar-kış koleksiyonunda oldukça başarılı bir şekilde bir araya getirdiği görülmektedir. Genellikle renk konusunda tercihini Sonbahar renklerinden yana kullanan Nihle Giyim, kahverengi, lacivert ve toprak rengi tonlarındaki birçok kap ve pardesü modelleri ile adeta göz doldurmaktadır.

nihle-giyim-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-3

Tesettür giyim şekli ile dış kıyafet seçmekte zorlanan modern bayanların tam da istediklerini bulabilmelerini sağlayacak Nihle Giyim, Sonbahar ve Kış mevsimine dair hazırladığı koleksiyonunda klasik ancak bir o kadar da rahat tasarımları ile dikkat çekmektedir.

 

Nihle Giyim İle Yeni Sezon Daha Şık Olacaksınız!

Tesettür giyim tasarımlarında ağırlığı daha çok dış giyim ürünlerine vermiş olan Nihle Giyim, 2016-2017 Sonbahar kış koleksiyonunda da genellikle pardesü ve kap modelleri ile yine bayanlara şık ve zarif bir kış geçirmelerini sağlayacak. Göz yormayan, aksine küçük detaylarla sade pardesü ve kap modellerini daha anlamlı kılan detaylar, Nihle Giyim’in zarafetini ve asilliğini ortaya koyar niteliktedir. Tasarımların kol ve yaka kısımlarında yer alan deri detaylar ve fermuarların en zarif şekilde öne çıkışı, Nihle Giyim ile abartıdan uzak tasarımlar oldukça şık bir Sonbahar- kış mevsiminin kapıda olduğunun habercisi gibidir.

nihle-giyim-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-2

Nihle Giyim 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu için tüm enerjisini kaliteli kumaş seçimi ve en özel tasarımlar gibi detaylar vermiş olduğu görülen markanın yeni sezon tasarımlarındaki renk seçeneğinin çok fazla olmadığını görmekteyiz. Klasik giyimi benimsemiş bayanları cezbedecek renk ve modelleri ile Nihle Giyim asaletini üzerinizde taşımanız mümkündür. Kumaşların yumuşak dokusu sımsıcak bir kış geçirmenizi sağlayacak özelliktedir. Kalitesi ve dayanıklılığı ile yıllar boyu modası geçmeyecek olan Nihle Giyim tasarımları ile uzun süre şıklığınızı korumanız mümkündür.

 

2016-2017 Sonbahar- Kış Sezonunda Nihle Giyim Kalitesine Ayak Uydurun

Zarafeti ile pek çok kapalı bayanı kendine çeken Nihle giyim, klasik stili olan bayanlar markanın kalitesine ve zarafetine oldukça rahat bir şekilde ayak uyduracaklarından oldukça emin bir duruşa sahip. Her biri tasarımından önce kalitesi ile kendini gösteren koleksiyon parçaları, Sonbahar- kış mevsiminin bu yıl oldukça şık ve zarif geçmesine olanak sağlayacak özelliktedir.

nihle-giyim-2016-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-4

Tesettür giyimin öncüleri olan markaların Sonbahar- kış koleksiyonlarını merak eden pek çok tesettürlü bayan için Nihle Giyim 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ’da oldukça önemli bir yere sahiptir. Yılların tecrübesi ile markayı yakından takip eden müşterilerinin isteklerini ve beklentilerini artık çok iyi kavrayabilmiş olan Nihle Giyim’de Sonbahar- kış için hazırladığı koleksiyonunun merakla beklendiğini bildiği için, vakit kaybetmeden en şık ve en özel tasarımlarını kapalı bayanların beğenilerine sunmuştur. Her biri göz zevkini okşar nitelikteki tasarımlar, her bayanın sahip olmak isteyeceği kaliteye ve şıklığa sahip diyebiliriz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.