Oscar De La Renta Stiliyle Abaya Kaftanlara Etnik Bir Bakış 🙏

Oscar De La Renta Stiliyle Abaya Kaftanlara Etnik Bir Bakış 🙏
9 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.025 kez okundu.

Abiye elbise modasını kaftanın en şık yansımaları ile şekillendirmiş olan Oscar De La Renta, tasarımlarında zarif bayanların kusursuz siluetlerinden esinlenerek ortaya pek şık abiye abaya kaftan modelleri çıkarmıştır.

oscar-de-la-renta-altin-islemeli-kaftan-modelleri-kombini

Tesettür trendlerine uygun ve son derece sofistike yaklaşımları ile abiye de etnik tarzı sevenlere hitap eden yepyeni bir abiye koleksiyonu sizleri bekliyor. Birbirinden şık işlemelerle etnik çağrışımları fazlasıyla hissedebileceğiniz Oscar De La Renta abaya kaftanları ile detay şıklığının muazzam duruşuna mutlaka sahip olacaksınız.

 

İşlemeli Abaya Elbiselerde Kaftan Zarafeti

Abaya kaftanlar için vazgeçilmez olan ipek ve krep kumaşların en şık birleşimi olarak vurgulayabileceğimiz işlemeli Oscar De La Renta kaftanlı elbiseleri, doğal ve zarif duruşları ile her bayanı cezbedecek gibi duruyor. Abaya ile lüks kavramını aynı anda üzerinizde yakalayabileceğiniz birbirinden gösterişli abaya kaftan modelleri, kusursuz kesim ve tasarımları ile de göz dolduracak niteliktedir.

oscar-de-la-renta-trendy-beyaz-cicek-siyah-islemeli-kaftan-kombini

Kendine özgü kaftanlı abiye elbise modelleri ile 2016 yılının rakipsiz tasarımlarına imza atmış olan ünlü tasarımcı, mavi ve yeşilin en zarif tonları ile üzerinizdeki maksimum şıklığı sağlarken, yüzünüzde de kesintisiz tebessüme neden olacaktır.

 

Kaftan Şıklığına Muhafazakâr Dokunuşlar

Özel günlerin anlamına uygun giyinirken, çoğu kez fazla abartı, muhafazakâr bayanlar için abiye kıyafetlerin fazla dikkat çekici olmasına neden olmaktadır. Oscar De La Renta kaftan zarafetindeki abiye elbiseleri ise, etnik işleme ve tasarımları ile dikkat çekerken, genel anlamda muhafazakâr kadınları da kendine çeken bir yanını koleksiyonu yakından inceleyen pek çok bayan keşfedecektir.

oscar-de-la-renta-boncuk-islemeli-fusya-abaya-kaftan-kombini

Şıklık ve zarafette çığır açmak isteyen bayanlara hitap eden ipek kaftanlar, kumaşın yumuşaklığı ve zengin işlemelerle hayran olacağınız abiyelerle özel günlerde tüm gözlerin sizin üzerinizde toplanması kaçınılmaz olacaktır. Tesettürlü bayanlarında özel günlerde giyebileceği nitelikteki pek çok modelde, tesettüre uyarlanan hali ile son derece asil ve zarif bir görüntü çizmenize olanak sağlayacaktır.

 

Etnik işlemelerle Kusursuz Abaya Stili

Özgünlüğünü ağırlıklı olarak abiye elbiselerin kol kesim detaylarında kullanış olan Oscar De La Renta, genellikle tasarımlarında yarım kol ya da bileği açıkta bırakacak uzunluktaki bol kol tasarımlarına yer vermiştir.

oscar-de-la-renta-siyah-beyaz-desenli-abaya-kaftan-kombini

Modern bir görüntü sağlamanız için düşünülmüş olan her detay, ipek zarafetini ve ünlü bir markanın özel tasarımlarını taşımanın asaletini tatmanızı sağlayacaktır.

 

En Şık Oscar De La Renta Kaftanlı Abaya Elbise Modelleri

Yenilikçi ve yaratıcılık ruhu ile zengin içeriğe sahip bir abiye koleksiyonu ile pek çok takipçinin sevinmesine neden olan Oscar De La Renta, abiye elbiselere etnik bir bakış sergilediği koleksiyonunda aynı zamanda maksimal şıklık unsuruna da fazlasıyla yer verdiği işlemelerin yoğunluğundan anlamak mümkündür. Abiye tasarımlarında karmaşık gibi görünen ancak etnik bir akışla her birinin bir anlamı olan abiye elbiseler, en özel günlerinizde gösterişli bir şıklığa ev sahipliği yapmanıza olanak sağlayacaktır.

oscar-de-la-renta-kristal-nakis-islemeli-lacivert-abaya-kaftan-kombini

Sade Işık yeşili Oscar De La Renta abiye elbisesi üzerine serpilmiş payetler sadeliğin bir anda ihtişamla buluşmasına tanıklık etmenize neden olacaktır. Feminenliği fazlasıyla yansıtabileceğiniz bu elbise modeli ile ışık gibi parlamanız pek çok bayanı kıskandıracak güzellikte olmanızı sağlayacaktır.

oscar-de-la-renta-metalik-ipek-abaya-kaftan-kombini

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git