Dış Giyimde Parlak ve Şık Görünüm: Payetli Uzun Etekler

Dış Giyimde Parlak ve Şık Görünüm: Payetli Uzun Etekler
30 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 2.995 kez okundu.

Etek modasındaki gösterişin bir diğer adı niteliğindeki payet etekler, uzun ve kısa tasarımları ile her tarz bayanın mutlaka gardıroplarında olması gereken parçalardan biridir. Geçtiğimiz yıllarda sezona damgasını vuran en şık payet etek şıklığı, bu yılda hâkimiyetini sürdürecek gibi görünüyor. Parlak ve ışıl ışıl görünüme sahip olması pek çok bayanın payet eteklerden uzak durmasına neden olsa da, pek çok cesur bayan kombinlerinde şıkça payet etek şıklığına ve gösterişine yer vermektedir.

Payetli Uzun Etekler

Kıyafet modasının e önemli isimleri arasında yer alan Christion Dior, geçtiğimiz sezonda birbirinden şık payet etek modelleri ile bayanların şıklığına ortak olmuş markalardan biridir. Kış aylarının gelmesi sizler içinde davetlerin sona ermesi anlamını taşımıyorsa, birbirinden şık ve göz alıcı renkteki payet eteklerle oldukça şık kombinler hazırlayabilirsiniz.

 

Anı Kurtaran Siyah Payet Etekler

Bayanların şık olmak adına gardıroplarına bekçi niyetine astıkları olmazsa olmaz niteliğindeki kıyafetleri vardır. Bunlardan biri olan siyah payetli etekler, aniden haber edilen davet ve organizasyonlar için çok fazla düşünmeden şık olunabilecek seçenekler arasındadır.

Anı Kurtaran Siyah Payet Etekler

 

Klasik olmasının yanı sıra kombinlerde tek başına devleşen parçalardan olması, uzun payetli siyah etek ile kısa zamanda şaşırtacak zarafete ve şıklığa sahip olabilirsiniz.

 

İhtişamı İle Parlayan Payetli Uzun Etek Trendi

Tesettürlü bayanlarında gösterişi ve ışıltıyı sevdikleri düşünüldüğünde, payetli uzun eteklerinde kapalı bayanların beğenilerini hitap edebileceğini söylemek mümkündür. Düğün ve davetlerde rahatlıkla tercih edilebilecek parçalardan biri olması, iki parçalı kombin yapacak olanlar için ideal seçimlerden biri de payetli uzun etekler olacaktır. Renklerin daha canlı ve göz alıcı görmesin neden olan payet kumaşlar, eteklerin göz dolduran bir şıklığa sahip olmasına neden olmaktadır.

fashion-full-line-sequin-maxi-skirt

 

Sezonun tek başına parlamak için yeterli olacak parçalarından biri olan payetli etekler, moda renklerle bir araya geldiğinde, akıllara şıklığın kaçınılmaz olduğu davetleri getirecektir. Şıklığınız kolay ve modern olsun istiyorsanız, Yargıcı gibi önemli markaların yeni sezondaki payet etek modellerine mutlaka göz atmalısınız. Klasik giyinmek her zaman şıklığın garanticisidir, ancak bazı günlerde payet etek şıklığı klasik görünümden uzaklaşmak için en geçerli parçalardan biridir.

 

Payetli Etekler Nasıl Kombinlenir?

Payet kumaşlardan tasarlanmış olan etek modelleri bayanların genellikle özel günlerde tercih ettikleri etek modelleri arasında yer alıyor. Gösterişi doruğa ulaştırma özelliği olan payet etekler, kombin yaparken oldukça dikkat edilmesi gereken bir etektir.

Payetli Etekler Nasıl Kombinlenir?

Payet eteğin gösterişini gölgede bırakacak seçimler yapmak, bu noktada yapılan en büyük hatalardan biridir. Payet etekler için sade ve gösterişin uyumunu en başarılı şekilde yakalayabilmek için, etek üzerine giyilen kıyafetin son derece sade olmasına dikkat etmek gerekir. En az payet etek kadar ışıltılı ve parlak bir üst kıyafetin tercih edilmesi, göz yoran bir rüküşlüğe neden olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git