Tesettürya

Pierre Cardin Eşarp Modelleri 2015 İlkbahar Yaz

Pierre Cardin Eşarp Modelleri 2015 İlkbahar Yaz

Eşarp üretiminde sektörün başrol oyuncusu Pierre Cardin, Eşarp modelleri ile yeni ve çok modern tasarımlarıyla çok büyük bir tesettür giyim kitlesine hitap etmeyi başarıyor.

Tesettür modasında en çok merak edilen konulardan biridir. 2015 Pierre Cardin eşarp modelleri, her yaş grubuna hitap eden, farklı çizgilere ait eşarplar sürekli yenilenerek tesettürlü hanımların taleplerine olabildiğince cevap verme çalışmaktadır.

2015-pierre-cardin-esarp-modelleri-1

Pierre Cardin Eşarp Modelleri  koleksiyonunda bulunan yeni tasarımlar gönülleri fethedecek derecede şahane. Özellikle kaliteli kumaş yapısı ve çok özel pastel tonlara sahip olan renkleri ile Pierre Cardin Eşarplar bir adım öne geçebiliyor.

Sizlerde bu özel markanın ipek ve twill eşarp modellerine göz atarak istediğiniz desen ve çizgilere ait pek çok modeli kolayca bulabilir, kombinleyebilirsiniz.

Pierre Cardin Eşarp Modelleri 2015 sezonu için yine çok iddialı olarak karşımıza geliyor. Özellikle hardal sarıları, hakiler, bordolar ve maviler 2015 yılının en özel eşarp renkleri arasında başı çekiyor.

Sizlerde bu özel renklere sahip eşarpları tercih ederek kolayca pek çok kıyafetiniz ile kombinleme yapabilirsiniz.

Pierre Cardin Eşarp Modelleri 2015 İlkbahar Yaz Kataloğu

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.