Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri
2 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.506 kez okundu.

2015 yılının gelin adayları için ünlü marka Pierre cardin serisinden 2015 gelinlik modellerini tanıtmak istedik 🙂

Gelinlik markası olarak Pierre Cardin’den vazgeçmek istemeyenler için yeni sezonun en favori gelinliklerini sizlerle paylaşmak istedik. Umarım yazımızdan faydalanarak tercihlerinizde kolay kararlar vermenize yardımcı olabiliriz.

2015 Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

2015 yılında biliyorsunuz ki pudra çok moda pudra renginin masumiyeti Pierre Cardin gelinlik modellerine de sıçradı.  Beyazın dışına çıkarak sıra dışı ve çok güzel bir gelin olmak isterseniz sizlerde pudra renginden oluşan Pierre cardin gelinlik modelinden yana tercih yapabilirsiniz. Yılın favori rengi ile birleşen özel desenli kumaş hayatınız boyunca bir kez yaşayacağınız o özel gecede sizleri adeta bir peri kızına dönüştürmek için geliyor. Tesettürlü genç kızlarımızda bu renkten yana tercih yaparak kapalı gelinlik modelleri üzerinde resimdeki kumaş ve renkten yana tercihler yapabilirler.

Kabarık gelinlik modellerinin dışında yine çok farklı bir gelin olmayı arzu edenler için daha düz modellerin yer aldığı gelinlik modelleri yine Pierre cardin gelinlik koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Önü asimetrik kesimlere sahip gelinlik modelleri 2015 yaz aylarının en fazla tercih edilen gelinlik modeli olmaya geliyor.  Beyaz kumaşlardan vazgeçmek istemeyen gelin adayları için beyaz gelinlik modelleri yine Pierre cardin serisinde genç bayanları bekliyor.

Arkadaşlar tarzınızı belirleyin ve içinde en fazla rahat edeceğiniz modeli seçin. Gelinlik modelleri her ne olursun kumaşı ve yapısı itibari ile sizleri giydiğiniz anda adeta bir peri kızına çevirmeye yetecektir. Zaten hayatınız boyunca bir kez yaşayacağınız bu özel duyguyu maksimum seviyede yaşayabilmek için. En güzel gelinlik modelini tercih edin. En güzel Pierre cardin gelinlik modellerini aşağıdaki foto galerimizden bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git