Pınar Şems 2015 Tesettür Elbise Modelleri

Pınar Şems 2015 Tesettür Elbise Modelleri
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.075 kez okundu.

Önemli tesettür markalarından Pınar Şems, son dönemlerde modaya dâhil ettiği önemli tasarımlarla yine tesettürlü hanımlardan tam not almayı başardı.

Her sezon farklı alanlarda hanımların beğenisine sunulan tesettür giyim elbiselerinin içerisinde yepyeni modeller gözümüze çarpıyor. Pınar Şems. Günlük tesettür elbise modelleri, günlük yaşamlarında elbise giyerek rahat etmeyi amaçlayan bayanların sesi oluyor. Gün içerisinde katılacağınız pek çok farklı ortama özel olarak düşünülmüş tasarımlar olan günlük elbise modelleri sayesinde kendinizi her daim şık hissetmeniz mümkün.

Pınar Şems Günlük Elbise modelleri 2015 yılı tasarımlarında tabi ki bileklere kadar uzanan ve yazlık kumaşlardan oluşmuş modeller mevcut. Pınar Şems Elbise modellerinde göze çarpan detay elbise kollarının neredeyse hepsinde yarasa kol modeli uygulanmıştır. 2015 yılında trend haline gelen bu yarasa kol modası tesettür modasının içerisine de tam olarak oturabilmiş gibi duruyor.

Pınar Şems tesettür elbise modellerinde doğallık ve sadelik hüküm sürüyor. Çok renkli ve desenli modellerin dışında daha ağırlıklı olarak tek renge sahip modeller görünüyor. Elbiselerde göze çarpan diğer bir detay ise minik düğmelerin ve Fermuarların oldukça yoğun kullanılması. Elbiselerin arka ve ön kısımlarında, ceplerinde fermuarlar Pınar Şems tarzında göze çarpıyor.

Pınar Şems 2015 Tesettür Elbise Modelleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git