Tesettürya

Pratik Tesettür Tasarımcı: ZEHRACE

Pratik Tesettür Tasarımcı: ZEHRACE

Ünlü tesettür tasarımların ustası Zehrace markası tesettür koleksiyonlarında sıra dışı çalışmaları ile genç tesettürlü bayanlardan büyük ilgi görüyor. Tesettürün olmazsa olmazlarını tasarımlarıyla birleştiren Zehrace modern ve günümüze ait yepyeni uyarlamaları ile diğer tasarımcılara göre bir adım öne çıkıyor. Özellikle hazır olarak satışa sunulan birçok özel tesettür çalışmalarında Zehrace markasının imzası bulunmaktadır.

Bu özel hazır tesettür kıyafet ve aksesuarlarının başında hazır dikilmiş eşarplar ve şallar, pratik kullanımdan hoşlanan bayanlar için oldukça harika tasarımlara imza atmaktadır.

Özel gün ve gecelerde tesettürlü abiye kıyafetlerin üzerine takma konusunda büyük sorun yaratan eşarplar artık Zehrace markası ile sorun olmaktan çıkıyor.  Abiye hazır eşarp modellerinizi başınıza takarak en usta kuaförden çıkmış havasını kolayca yansıtarak bu özel tasarımlar sayesinde kolay bir şekilde hayal ettiğiniz şıklığınıza kavuşabilirsiniz. Taş süslemeli hazır türbanlar, uçları fistolu şal, desenli uzun elbiseler, kaplar tunikler, feraceler ve daha pek çok hazır ürün Zehrace’de.

Eşarp modellerinde olduğu gibi şal modellerinde de hazır modeller çok tercih ediliyor. Şal bağlama derdini ortadan kaldıran bu pratik tasarımlar Zehrace sayesinde yerini saniyeler içerisinde hazır bağlanmış başa dönüştürebiliyor.

Sizlerde eşarp ve şal bağlamayı sorun haline getiriyorsanız zehraca hazır şal ve eşarp modellerine bir göz atın. Kolayca şık olabilmenin keyfini yaşayın.

Tüm hazır eşarp modellerine aşağıdaki foto galeriden ulaşabilirsiniz.

Zehrace Tesettür Tasarım Modelleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.