Rahat Bir Günün Kombini

Rahat Bir Günün Kombini
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 943 kez okundu.

Bugün canınız ne çok spor ne de çok klasik giyinmek istemiyorsa sizlere rahat bir kombin önerisi vermek isteriz. Bu kombin sayesinde kendinizi olabildiğince rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Har ortama ayak uydurabilecek türden kıyafetlerden oluşan Rahat bir Günün kombini ile çantanızı takarak istediğiniz ortama kolayca girebilirsiniz.

Kombin için öncelikle sizi rahat ettirecek türden bir etekle işe başladık. Henüz ısınmamış olan hava koşulları için üzerinize taba renklerinden oluşan bir kazağı uyarladık. Yine şal olarak dış görüntünüzde sırıtmayacak türden eteğinizle uyum sağlayacak renklerden oluşan siyah bir şalı sizler için seçtik. Şık bir bileklik ile farklı ortamlara girebilme ihtimalinizi de düşünerek her detaya ayrı ayrı önem verdik.

Havaların genelde bozuk olmasına rağmen mevsim gereği yüzünü aniden gösteren güneş karşısında zor durumda kalmamanız adına güneş gözlüğünü de sizler için ekledik. En sevdiğiniz siyah boyundan askılı çantanıza da kombinde yer vererek rahatlığınız maksimum seviyelere taşımak istedik.

Umarım bugün ne giysem sorunuza bir nebze de olsa cevap olabildik.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git