Tesettürya

Refka 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Refka 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2016 yılında da birçok markanın ilkbahar –yaz tesettür giyim koleksiyonlarını büyük bir şıklıkla üzerinde taşımış olan bayanlar,  Sonbahar mevsiminden sonra kapıda olan kış mevsimi için markaların koleksiyonlarına olan merak duyguları da bir hayli artmış durumdadır. Her yıl birbirinden şık tesettür kıyafetleri ile iddialı koleksiyonların adresi olan Refka markası da, Refka 2016 2017 sonbahar kış koleksiyonu ile kapalı bayanları şıklığa ikna edecek nitelikteki kıyafetleri ile dikkat çekiyor.

Refka 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zengin ürün yelpazesi ile her tarzdaki tesettürlü bayanın kendine ait bir parça bulabileceği koleksiyon, uygun fiyatları ile de ekonomik giyinmeyi tesettürlü bayanlar için mümkün hale getirmiştir. Özellikle markanın en çok beklenen kap, hırka ve triko tunik modelleri, her yıl olduğu gibi bu yılda kış aylarının hem sıcak hem de şık geçmesini sağlayacak güzellikte.

Refka Sonbahar Kış Koleksiyonunda Detay Şıklığı

Tesettürlü bayanlara 2016-2017 kış sezonunda detay şıklığını büyük ölçüde yaşatacak tasarımlara imza atmış olan Refka, deri ve çiçek detayların yer aldığı tunik ve yelek modelleri ile bayanların sadelikten çok gösterişli şıklık ile dikkat çekmelerini sağlayacaktır. Küçük bir detay sayesinde günün her anını şık geçirmek, Refka markasının tasarımlarını tercih eden bayanlar için mümkün olacaktır.

Refka 2016 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu İle Detay Şıklığı

Refka sonbahar kış koleksiyonu, bayanların koleksiyonda yer alan parçalarla birçok şekilde kombin yapabilmelerine fırsat tanıyor. Özellikle tesettürde salaş giyinmenin rahatlığını keşfetmiş olan bayanların zevkine hitap edebilecek yelek ve hırka modelleri görülmeye değer şıklıktadır.

Refka Sonbahar Kış Elbise Modelleri

Refka 2016 2017 Sonbahar Kış Elbise Modelleri

2016-2017 kış tesettür giyim kış koleksiyonunda elbise şıklığını vazgeçilmez kılan Refka, çiçek desenli elbise modellerinin sıcaklığı ile kış mevsimini büyük ölçüde yaz aylarına çevirmeyi mümkün kılacaktır. Her koleksiyonda tesettürlü bayanların şıklığı için kendini geliştirdiği görülen marka, bayanların sezon gerisinde kalmamaları için tasarımlarında gereken özeni gösterdiği görülüyor. Çalışan bayanların rahatlığı için kolayca kombinlenecek tunik modelleri ve dış giyimde ceket şıklığını yaşayabilmeleri için en şık ceket modelleri sizleri bekliyor.

Sportif Bir Kış İçin Refka Kapitone Kap Modelleri

kapitone-mont-haki-refka

 

Tesettür ve spor giyimi ortak noktada buluşturan her yaştaki bayan için kapitone kumaştan tasarlanmış kıyafetler vazgeçilmezdir. Refka imzası taşıyan pek çok kapitone kap modelleri de sımsıcak ve şık bir kış geçirmeyi sağlayacak türden. Modası uzun süre geçmeyecek şıklıktaki kapitone mont modelleri aynı zamanda kış aylarına ve tesettüre uygun ideal uzunlukları ile rahat bir kış geçirmeyi sağlayacaktır. Çeşitli renk seçenekleri, kol ve yaka kısımlarındaki leopar detayı ile alışılmışın dışında bir kap tercihi için, Refka 2016 2017 sonbahar kış koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız. Koleksiyonda yer alan muazzam parçalar sadece günü kurtarmak için değil, bütün bir sezonu şıklıkla kurtarmak için ideal tasarımlara sahip parçalardır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.