Sarı Renklerin Asil Kombini

Sarı Renklerin Asil Kombini
29 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.083 kez okundu.

Her gün başımızın en büyük derdidir. Bugün ne giysem, ne türden bir kombin yapsam durumu. Bugün sizleri bu dertten kurtarmak adına yılın favori rengi olan sarıdan esinlenerek şahane bir kombin fikrini sizlere sunmak isterim.

Sarını çok açık tonlarından oluşan şifon bir bluzu kullanarak şık bir görüntüyü oluşturmak adına ilk adımı atabilirsiniz.

Bluz altına kombinlenebilecek en özel parçalardan biri de bol ve geniş türden oluşan pantolon etekler gelmektedir. Hardal renginden oluşan bir pantolon eteği kullanarak gayet güzel bir görüntü yakalamanız mümkün. Tesettürün en önemli parçası olan desenli ve içerisinde sarı çizgilerin bulunduğu bir eşarp yardımı ile kombinizi tamamlarken Sarı renklerin asil Kombinini ortaya çıkartmış olabilirsiniz.

Son olarak taba renklerinden oluşan çanta ve ayakkabılarınız ile görüntünüzde eksik olan bölgeleri de tamamladıktan sonra taşlı kolyenizi taktıksan sonra kolayca bu şekilde birçok ortama katılarak şıklığınız konuşturabilirsiniz. Dilerseniz hava koşullarına bağlı olarak üzerinize yine hardal tonlarında ince bir şal alarak bütünlüğü bozmadan şık görüntünüzü koruyabilirsiniz.

sari-renk-nasil-kombinlenir-39

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git