Tesettürya

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Baharın gelmesiyle birlikte tesettür modasını belirleyen markalar yeni dönemin yaz koleksiyonlarını görücüye çıkartmaya başladılar.

Biz de bugün tesettür dünyasından Setrms tesettür giyim markasının 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunu inceleyeceğiz. Setrms giyim kendini sürekli yenileyerek tesettür modasını yakından takip edenler için farklı tasarımlara imza atmış. Baharın canlılığını koleksiyonlarına yansıtmış. Çalışmalarında yeni dönemlerde moda olan kaplar, pardösüler, abiye kıyafetler, kot modeller yer almaktadır. Setrms’in pardösü modellerinde dikkati çeken siyah beyaz geometrik çizgiler ön plana çıkmaktadır..

Mevsimin gereği rahat kıyafetler giymek hepimiz giymek isteriz. İşte bu konuda Setrms’in kot modellerinden yaralanabilirsiniz.

Ferace denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Setrms siyahın vazgeçilmezliğinin yanı sıra sim işlemeli tasarımları da siz tesettürlü hanımların beğenisine sunarak ferace de tarz yakalamıştır. Özel günlerde, davetlerde, nikâh ve düğünlerde zarif olmayı, şık olmayı isteyen biz bayanlara abiye modellerini de sunuyor. Tasarımların da göz alıcı renkleri kullanmasına rağmen abartıya kaçmadan kullandığı taşlarla yalın ama şık olma şansını bize vermektedir.

Sizlere 2015 Setrms tesettür giyim koleksiyonda görülmeye değer parçalar sizleri bekliyor. Gelin üzerinizde görün. Bu yılın trendlerini yakalayın. Kendi tarzını zı oluşturun, konuşturun.

Setrms 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.