Setrms 2016 Abiye Elbise Modellerinde Setrms Dokunuşu

Setrms 2016 Abiye Elbise Modellerinde Setrms Dokunuşu
27 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.586 kez okundu.

Tesettür giyim dünyasında kendine özgü adeta Setrms modasını oluşturan marka, 2016 yılı için abiye tasarımları ile epeyce dikkat çekeceğe benziyor. Setrms asaletine yakışacak stildeki abiye elbiseler genellikle sadeliğin en şık halini yansıtır nitelikte.

setrms-2016-abiye-elbise-koleksiyonu

 

Son yıllarda kendine özgü belirlediği çizgisinden ve kaliteden ödün vermeden ilerleyişi, Setrms adının tesettürde şıklık ile yan yana gelmesine neden olduğunu söylemek mümkündür. Tesettür giyimde sağlam ve köklü geçmişi ile var olan marka, özellikle son koleksiyonlarında genç tesettürlü bayanları cezbedecek nitelikteki tasarımları ile göz doldurmaktadır.

 

Tesettür Abiyede Setrms İmzasının Ayrıcalığını Yaşayın

Tesettürlü bayanlara özgü en kaliteli markalar arasında yer alan marka, tesettür kap, pardesü ve ferace gibi pek çok seçenekleri ile kapalı bayanların şıklık yarışlarına ortak olmaktadır. Ancak yeni sezonda kapalı bayanların abiye şıklığını daha da önemsediğini gösteren tesettür abiye modelleri, Strems imzasının üzerinizde taşımanın pek çok ayrıcalığını yaşatacaktır.

Tesettür Abiyede Strems İmzasının Ayrıcalığını Yaşayın

Tesettür abiyelerde özellikle gösterişi vurgulayan dokunuşlar, elbise modellerinin kaliteli kumaş ve pek çok detay ile işlenmiş olmasına neden olmuştur. Kumaş seçiminde bilhassa son derece titiz davranıldığını kanıtlar nitelikteki tasarımlar, kalite ve ince işçilik ile bir araya geldiğinde, birbirinden şık tesettür abiyelere ev sahipliği yapan bir koleksiyon ortaya çıkmıştır.

 

En Şık Setrms 2016 Abiye Elbise Modelleri

2016 abiye elbise modellerinde şıklığı ön olanda tuttuğu görülen Setrms, en şık abiye elbiseleri ile tercihi Setrms olan bayanların düğün ve özel gecelerde son derece şık ve zarif bir güzellikte olmalarına olanak sağlıyor. Ürün çeşitliliği bakımından zengin yelpazeye sahip olan koleksiyonda abiye tesettür elbiselerin yanı sıra sezonun en trend eşarp ve çanta modellerini de bulmak mümkün.

En Şık Setrms 2016 Abiye Elbise Modelleri

Tesettür kıyafetleri ile kapalı bayanların önce gözlerine sonra da gönüllerine hitap eden Setrms, geniş tuttuğu renk skalası ile de her yaştaki bayanın en sevdiği renklerle şık kombin yapmalarını sağlayacaktır. Eşsiz tasarımlara sahip olan Setrms, 2016 tesettür abiye modellerinde en çok sarı, mürdüm, pudra rengi ve su yeşili gibi özel ve güzel renklere yer vermiştir.

 

Modern Muhafazakârlığın Yeni Adı: Setrms

Muhafazakâr bayanlar için beğenilere sunduğu 2016 koleksiyonunu yaz ve kış olarak ikiye ayırmış olan Setrms, renkleri ve modelleri ile ilk görüşte hayranlık uyandıracak şıklığa sahiptir. Tesettür abiye elbise modellerini tasarlarken başarılı bir şekilde modernize etmiş olan marka, en şık davetlerin gözdesi olmanız için tüm sezonun enerjisini tek bir koleksiyonda bir araya getirmiştir.

Modern Muhafazakârlığın Yeni Adı: Strems

Genellikle sadeliği ile dikkat çeken abiye elbiseler canlı renkleri ve kaliteli kumaşları ile dikkat çekerken, elbiselerde yer alan ufak detaylar, elbiselerin hem modern hem de şık özellikte olmasına neden olmuştur.

setrms-2016-cicekli-abiye-elbise

Abiye modasında vücudu saran elbiseler yerine, daha rahat ve şık seçeneklerinde bayanların seçeneğine sunulmasına neden olan Setrms aynı zamanda uygun fiyatları ile de Setrms kalitesine sahip olmak isteyen herkesin alabileceği uygunlukta olduklarını söylemek mümkündür.

 

Büyük Beden Abiye Elbiseler Setrms ile Yeni Boyut Kazanıyor

Büyük Beden Abiye Elbiseler Setrems ile Boyut Kazanıyor

Büyük beden abiye elbise modellerinde 46 bedene kadar seçenek sunan Setrms 2016 abiye elbise modelleri, büyük beden bayanların oldukça zor olan abiye seçimlerini daha keyifli hale getirir niteliktedir. Mevsim özelliklerine uygun kumaş seçimleri ile özel günlerde kapalı mekânlarda tek başına birbirinden şık Setrms elbiselerle şık ve göz alıcı olmak mümkündür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git