Tesettürya

Tesettür Sevgili Kombinleri ve Önerileri

Tesettür Sevgili Kombinleri ve Önerileri

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun 🙂

Sevgililer günü yaklaşırken, bu özel günde sevdiğine daha göz alıcı bir şıklıkta görünmek her bayanın isteyerek özendiği bir heyecandır. Diğer buluşmalardan daha anlamlı ve özel olan bu gün için farklı tesettür sevgili kombinleri ile daha şık olmak bayanların maharetine kalmış.

Baştan yeni bir kıyafet alışverişi yerine, gardıropta var olan kıyafetleri farklı tarzda kombinleyerek ve ufak dokunuşların fark yaratacağı aksesuarlar ile oldukça çarpıcı bir şıklığa bürünmek mümkündür.

2016-sevgililer-gunu-tesettur-kombin-stil-onerleri

Günlük tesettür giyim tarzından çok fazla uzaklaşmadan kendine yakışanı bulmak, sevgililer gününü şık bir kombin ile geçirmeyi sağlar. Sevgililer günü doğru kombini bulabilmek için kutlama mekânı hakkındaki detayların bilinmesi işe yarayacaktır.

 

Sevgili Kazak Kombinleri

Özellikle genç çiftlerin değerlendirebilecekleri bir öneri olarak,  uyum içinde görünmek için aynı kazak giyilebilir. Tesettürlü bayanlarında bu kombini rahatlıkla uygulayabilecek olmaları, sevgililer günü tesettür kombin önerileri arayışında olan bayanların imdadına yetişiyor.

Pantolon ya da etek üzerine birbirinden şık sevgili kazak modeli giymek sıradan bir kombin oluşturmaktan daha iyi duracaktır. Seçilen kazak rengine uygun renkte eşarp ya da şal tam bir sevgililer günü kombini elde edilmesini sağlayacaktır. Aksesuar seçiminde şık bir saat ya da kazak üzerine düşecek boyda zarif bir kolye, sevgililer günü kombininde abartıya kaçmayı önleyecektir.

2016-sevgili-kombinleri-kazaklar

 

Tesettür  Sevgili Kombinlerinde Eksik Olmaması Gereken Aksesuarlar

Her zaman şıklığına dikkat eden bayanların seçtiği kıyafetler kadar, aksesuar tercihleri de büyük önem taşımaktadır. Giyim tarzına yakın aksesuar seçimi ile her türlü kombinin şıklığı daha da göze hoş gelecektir.

Aksesuar seçimine özen gösterilmesi gereken günlerden biri de sevgililer günüdür. Sevgiliye verilecek hediye hazırlandıktan sonra, geriye kalan ne giysem sorunu birkaç ipucu ile sorun olmaktan çıkmaktadır. Bu ipuçları ile sıradan görünen bir kıyafet kombini bile daha ihtişamlı bir hale gelebilir.

En uygun aksesuarları seçebilmek için, kıyafet detayları ve kişinin vücut yapısı göz önünde bulundurulması gereken detaylardır.

2016-sevgililer-gunu-tesettur-kombin-stil-onerileri

Sevgililer gününde tesettürlü bayanların en önemli aksesuarları olan eşarp ve şallarını daha süslü ve ışıltılı hale getirebilirler. Sadelikten vazgeçmeyenler için püsküllü şal modelleri ideal bir seçim olurken, daha gösterişli bir tarza yakın olanlar ise, taşlı eşarp iğnelerini kullanarak başörtülerini daha süslü hale getirebilirler.

Çanta seçiminde seçilen tesettür kıyafete uygun modeller tercih edilmelidir. Klasik tarzda gerçekleştirilen sevgililer günü kombini için büyük boy çantalar tercih edilebilir. Birbirinden şık tunik modelleri ile kombin yapacak olanlar portföy çanta ile şıklıklarını tamamlamaları yerinde bir seçim olacaktır.

 

Sevgililer Günü Tesettür Elbise Kombin Önerileri

Sevgililer günü için çok fazla alternatifi olmayan genç kızlar, şık bir tesettür elbiseden yardım alabilirler. Hem tek parça elbisenin özel günlere uyumlu tarzı ile hem de şık aksesuarlarla daha gösterişli göstermenin mümkün olduğu tesettür elbise modelleri ile kutlama için gidilecek her ortamda şık bir kombin oluşturulabilir.

Sevgililer günü kombini yaparken 2016 yılının moda olan renklerini tercih etmek daha modern ve şık bir kombin ortaya çıkarır. Diğer yandan sevgililer günü ile bağdaştırılan kırmızı rengine sevgililer günü tesettür kombinleri içinde şıkça yer verilmesi tavsiye edilir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.