Tesettürya

Sonbahar Artık Mocha: Mocha Trikolar

Sonbahar Artık Mocha: Mocha Trikolar

Mevsim geçişleri ile gardıroptaki mevcut kıyafetler yazlık ve kışlık olarak sürekli yer değiştirse de, her sezon, özellikle de mevsim sonbahar olunca, yeni kıyafetlerin bedeni ısıtması istenmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu noktada yeni sezon koleksiyonları bu sonbaharın diğer Sonbaharlardan farklı ve daha şık olacağını göstermektedir. Mocha trikolarla bayanların beğenisine sunulan yeni tasarımlar, yumuşacık trikolar içinde rahat ve minimalist şıklıkta olmayı sağlayacaktır.

siyah-krem-mocha-hirka-kombini

Tesettürlü bayanlarında kombinlerinde önemli bir yer bulmuş olan mocha trikolar ile mocha kahve tadında bir sonbahar geçirmek mümkün olacaktır. Genellikle sadeliği benimsemiş olan tasarımcılar, Sonbahar için özenle tasarlanmış olan triko modellerinde tek renk kıyafetlerde buluşmuşlardır. Sonbahar aylarının kilit kombinlerinin değişmez parçalarından biri olan trikolar, Mocha özelliği ile son derece iddialı bir şekilde bayanların en soğuk havalarda bile imdadına yetişecektir.

 

Sonbahar Zarafetinin Yeni Adresi Mocha Trikolar

2016 Sonbahar sezonunun hit parçalarından biri niteliğindeki mocha trikolar, bayanların beğenisine sadece bluz formu ile değil, kap, hırka ve panço gibi pek çok hali ile merhaba diyor. Bu mevsimde özellikle tesettürlü hanımların işlerini kolaylaştıran mocha trikolar, serin havalarda trikodan vazgeçmem diyenlerin daha da severek giyecekleri modellerde sahiplerini beklemektedir.

mocha-panco-hirka-kap-kombini

Yumuşak ve kaliteli dokusu ile Sonbaharın sert havalarına yumuşak bir dokunuş için sezonun şık ırka ve trikoları şık olmanız için yeterli olacaktır. Havaların soğuması dış görünüşünüze değil, ısınmaya enerji harcamanıza neden oluyorsa, en şık mocha trikolar ile ısınırken şıklığınız garanti olacaktır.

 

Sonbahar Dış Giyiminde De Mocha Kaplar Moda

Tesettürlü bayanlar için dış giyimde pratikliğin garantisi olan kaplar,  Sonbahar sezonunda en şık ve kullanışlı halleri ile revaçta. Fermuarlı tasarımları ile çekip bırakmak oldukça rahat etmenizi sağlarken, kalitesi ve modeli ile de dışardaki şıklığınız kaçınılmaz olacaktır.

camel-soft-mocha-kap-kombini

Spor giyim tarzını ilkbahar aylarına ertelemek istemeyen pek çok bayan için mocha kap modelleri ile Sonbaharda da spor bir görünümünde dinamik ve oldukça şık hissedebilirsiniz. Aynı şekilde klasik tarza hakim Sonbahar kap modelleri, zengin içeriği ile her beğeniye ve her yaşa hitap edebilme özelliği taşımaktadır.

 

Mocha triko Pançolar İle Maksimal Kombinler

Tesettürlü bayanlar için pançoların yeri bambaşkadır. Giyildiği anda son derece modern bir hava katması ve kullanışlı olması gibi pek çok neden, Sonbahar aylarında kapalı bayanlar için pançoları vazgeçilmez kılmaktadır.

Mocha triko Pançolar İle Maksimal Kombinler

Yeni sezonda ise en sevilen panço modellerinde ezber bozan bir yenilikle gelen panço tasarımlar, fermuarlı ve değişik boydaki formları ile dikkat çekmektedir. Desenlerde ise Sonbaharın en etnik çağrışımları ve modernize olmuş geleneksel desenler, bayanları Sonbahar pançolarında bekleyen şık yenilikler arasındadır.

 

Şıklığın Ölçütü Mocha Triko Tunikler

Kapalı bayanların kombinlerinden eksik etmediği en şık tunik modelleri, Sonbahar sezonunda da en şık mocha triko tunik modelleri ile hâkimiyetini sürdürmektedir. Bu noktada bayanların işini kolaylaştıracağınız düşündüğümüz mocha triko tuniklerin her bütçeye uyum sağlayan fiyatları, model ve desen çeşitliliği seçim yamakta büyük kararsızlığa düşülmesine neden olacaktır. Sade tasarımların gri rengi ile buluştuğu mocha tunik modellerinde tesettüre uygun boyu ile her ortamda ölçülü giyinmekten ödün vermeden şık olabilirsiniz.

Şıklığın Ölçütü Mocha Triko Tunikler

Zarafetinizin her sezon sürmesi için yeni çıkan koleksiyonu mutlaka takip ediyorsunuzdur. İçinde bulunduğumuz Sonbahar mevsimini de şık ve en zarif parçalarla şıklığınıza ortak etmek için mutlaka mocha triko parçalarına göz gezdirmelisiniz. Çevrenizde pek çok bayanda görebileceğiniz bu yeni trendin gerisinde kalmamak ve özenilesi bir Sonbahar şıklığına sahip olmak için mutlaka önemli markaların yeni çıkan koleksiyonları incelenmelidir.

 

mocha-elbise-mor-kombini mocha-kap-kombini mocha-panco-hirka-kombini mocha-triko-lacivert-triko-hirka-kombini mocha-tunik-kombini mor-mocha-triko-panco

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.