Tesettürya

Sünnet Annesi Tesettür Kombini

Sünnet Annesi Tesettür Kombini

Erkek çocukları annelerine çok düşkündür derler. Kızlar da babalarına. Bu söz gerçekten doğrudur. Kızlar her daim babalarının korumasına ilgi duyarlar erkek çocukları ise annelerin o sevgi dolu şefkatine.  Tabi ki bu kız çocukların anneler tarafından dışlandığı anlamına gelmemektedir.

Erkek çocuklar biraz büyüyerek sünnet çağına eriştiklerinde anneleri şık olma heyecanı alır. Daha aylar öncesinden ne giysem sorusunun cevabı aranmaya başlanır.

Sünnet anneleri, çocuklarının erkekliğe ilk adımı attıkları o özel gecede kendileri için özellikle açık renklerden oluşan abiye modellerine yönelirler. Açık tonlardan oluşan sünnetlik abiye elbise modelleri genellikle beyaz, kırık beyaz, bej ve krem renklerden oluşmaktadır.

Tüm bu renklerin yanı farklı bir görüntü oluşturmak isteyen sünnet anneleri ise kırmızı sünnet elbise modelleri veya lacivert sünnet abiye modelleri gibi göz alıcı ve ihtişamlı renkleri tercih edebilirler.

Fakat açık renklere sahip abiye elbise modelleri her daim saflığı, temizliği andırır, melek görüntüsünü canlandıran bu renkler özel günlerin olmazsa olmaz renkleri arasında bulunur.

Sizlerde yakın bir tarihte sünnet annesi olacaksanız sizler için çok şık bir kombin hazırladık. Bu kombinimizden yararlanarak çok şık ve asil bir sünnet annesi haline gelebilirsiniz.

Hazırladığımız kombinde genelin dışına çıkmayarak sizlere çok yakışacak olan sade, düz ve krem renginden oluşan, kolları simli bir sünnet abiye elbisesi ile işe başladık. Üzerine yine bütünlüğü sağlayacak türden krem bir şal kullanarak masum bir görüntü oluşturduk. Ayakkabı ve çanta modelinde de krem tercihler yaparak melekler gibi masum bir görüntü elde ettik.  Parmağınıza takacağınız bir pudra yüzük ile şıklığınızı tamamlamak istedik.

Umarım sünnet annesi kombinimizi sizlerde beğenirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.