Tekbir Giyim 2015 Etek Modelleri

Tekbir Giyim 2015 Etek Modelleri
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 5.293 kez okundu.

Tekbir Giyim, her geçen gün başarı grafiğini yükselterek tesettür giyim modası ile özdeşleyen bir marka durumuna geldi adeta.

2015 tekbir etek modelleri herkes tarafından merak ediliyor. Her yıl görülmemiş etek tasarımlarına imza atan tekbir giyim. Yine bu senede çok iddialı yepyeni modellerle bizleri karşılıyor. Ortamlarda şimdiden tekbir giyime ait etek modellerini reklamlarda görmeye başladık bile.

Bu sezon tekbir etek modelleri de asimetrik kesimlerden payına düşeni almış. Tunik modellerinde olduğu gibi etek modellerinde de önü kısa arkası hafif uzun ve asimetrik kesime sahip etek modelleri tesettür giyim tarzında başı çekecek gibi duruyor.

Sizlerde spor etek modellerinden kendinize en çok yakışacak olanını arıyorsanız mutlaka tekbir giyim spor etek modellerinden düğmeli, taşlı, kemerli ve kemersiz etek modellerinden tarzınıza en çok yakışanını alın derim.

Yine tekbir giyim etek modellerinin hemen üzerine 2015 yılının favorisi haline gelen; kısa, önden fermuarlı yelek modellerini kombinleyerek çok şık ve göz alıcı bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Tekbir etek modellerinin altına babet veya klasik bir ayakkabı ile kolayca şıklık katabilirsiniz.

Tekbir Giyim Etek Modelleri

 

Tekbir Giyim 2015 Etek Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Sayfa başına git