Tekbir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tekbir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.326 kez okundu.

Tesettür giyim deyince akla ilk gelen firmalardan biri olan Tekbir Giyim tesettür giyime dair akla gelen ne varsa üretmekte ve geniş ürün yelpazesiyle tesettür giyim tercih eden bayanların ihtiyaçlarını modaya uygun olarak hatta modanın öncülerinden olarak sektöre hizmet vermektedir.

Tekbir Giyim ilkbahar yaz koleksiyonu içerisinde bahar renkleri ve soft renklerin ağırlığı hissedilirken bahar renkleri daha çok günlük giyim içerisinde çiçek desenleri ve cıvıl cıvıl iç ısıtan kombinlerle birleştirilmiştir. Klasik ve düz renklerden vazgeçemeyen bayanlarımız için mürdüm, gri, taba, siyah ve lacivert tonları kalem etekli takımlarda kendini göstermektedir. Tunikler ve kaplar da aynı çizgi ve renkleri görmekteyiz. Tekbir eşarp renkleri de alt tabanda koyu ama üzerinde çeşitli yaz renklerinde bezenmiş çiçek ve asimetrik desenli motifler ile donanmıştır.

Büyük beden tesettür giyim seçeneklerinde sıkıntı çeken bayanlarımız şıklık ve rahatlığı bulmaya çalışırken zorlanırlardı ama Tekbir Giyim büyük beden reyonlarında renkler biraz daha koyulaşsa da gipürlü motifler ve işlemeler ile bezenmiş şıklıktan vazgeçilmeden rahatlığa ulaşabiliyorlar.

Tekbir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu – FOTO GALERİ

Tekbir Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Sayfa başına git