Tesettürya

Tekbir Giyim 2016 Koleksiyonu Dış Giyim Tasarımları

Tekbir Giyim 2016 Koleksiyonu Dış Giyim Tasarımları

2016 kış aylarına kalitesi ve marka özgüveni ile giriş yapan Tekbir Giyim, dış giyim modellerindeki zengin çeşitlilik ile dikkat çekiyor. Her tesettürlü bayanın mutlaka ilgi duyduğu bir marka olarak, 2016 yılına dair koleksiyon çalışmalarında oldukça başarılı tasarımlara imza attığı görülmektedir. Paltodan mantoya, kışlık kap modellerinden birçok kaban modeli Tekbir giyimin kendine özgü çizgisini ve elit duruşunu yansıtmaktadır. Kış aylarının ihtiyacı olan sıcaklığın tamamıyla bulunabileceği dış giyim modellerinde, sade bir tarz ve sıcacık bir kış geçirmeyi sağlayacak kumaşlar tercih edilmiştir.

 

jasmin-255-berceste-pirlanta-siyah-kombini

Yılın Tüm Trendleri Tekbir Dış Giyim Koleksiyonunda

2016 dış giyim koleksiyonunda her beklentiyi karşılayabilmek adına tesettür giyimde moda olan tüm detaylar, tekbir dış giyim modellerinde bulunmaktadır. Klasik tesettür kaban ve paltoların yanı sıra, spor bir görünümde olan mantolar göze çarpıyor. Tesettür giyim tarzına getirdiği bu farklı tarz sayesinde, her yaştan bayanın ilgi odağı olmayı başarmaktadır.

tekbir-kap-modelleri

Kabanlarda fermuar detayı göze çarparken, şapkalı kap modelleri de, kış aylarında stil sahibi olmayı sağlıyor. Kışın daha dinç bir duruş sergilemek isteyen bayanlar, mutlaka Tekbir giyim mağazalarına uğramalıdır. Mantoların yaka kısımlarında bulunan leopar detaylar, dış giyimde şık olmanın yolu açıyor. Bayanların vazgeçilmezi olan kürkün manto ve pardösülerde de yerini alması, her mevsim havalı kombinler yapmayı mümkün kılacaktır. Tamamen kürk olan tasarımlar abartılı olsa da, kısmı olarak tasarımlarda yer verilen kürk bayanlara şıklık katmaktadır.

tekbir-saadet-kaps-hirka-camel-gallo-lacivert-kombini

Tekbir 2016 Dış Giyim Renkleri

Dış giyimde bu güne kadar koyu renkli tasarımları ile öne çıkan Tekbir Giyim, 2016 kışı için bir değişiklik yapmış ve renkli dış giyim modeller tasarlamıştır. Lacivert ve turuncunun uyumunu en güzel şekilde göreceğimiz tesettür manto modelinde, ince şeritler halinde turuncu kumaşlara yer verilirken, bu renkli detaylar kemer olarak da tasarlanmıştır.

tekbir-jasmin-es-tunik-kahve-cicekli-elbise-kombini

Tekbir Giyimde Büyük Beden Şıklığı

Kıyafet bedeni büyüdükçe modelin bozulduğu algısını yıkan Tekbir Giyim, büyük beden bayanlar için en şık dış giyim modelleri tasarlamıştır. Fazla kiloların gizlenmesini en iyi sağlayan pançolarda, 2016 Tekbir dış giyim koleksiyonu parçalarından. Büyük beden bayanlara hitap eden modellerde ekose ve kapitone kumaşlar öne çıkan detaylar arasındadır. Orta yaşlı büyük beden bayanlar kadar, genç yaştaki tesettürlü bayanlarda bu koleksiyondan yararlanabilirler.

tekbir-star-araboy-pardesu-forsire-camel-kombini

 

2016 Tekbir Giyim Dış Giyim Koleksiyonu

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.