Tesettürya

Tekbir Giyim Tesettür Abiye Modelleri 2015 İlkbahar Yaz

Tekbir Giyim Tesettür Abiye Modelleri 2015 İlkbahar Yaz

Tekbir giyim, tesettürde Türkiye’ nin en önde gelen firmalarından birisidir. Kaliteden hiç ödün vermeden yeni abiye koleksiyonu ile 2015’te de sizleri daha şık daha zarif ve göz kamaştırıcı olmanızı sağlayacak. Sizler için özenle seçtikleri tasarımlar her zaman müşteri odaklı olmuştur.

Davetlerde ve özel günlerinizde tercih edebileceğiniz şık tasarımları bu koleksiyonda bulmanız mümkün. Tesettür giyim abiye de ülkemizde büyük bir boşluk vardı. Yeterli ve şık tasarımların sayısı çok azdı. Tekbir marka olarak kalitesiyle ve çeşit çeşit tasarımlarıyla bu boşluğu doldurmaktadır. Yeni modellerin artmasıyla tesettürlü bayanlar artık özel günlerde ve davetler de ne giysem diye düşünmemektedirler. Bayanların en büyük derdi ne giysem sorusunun cevabı da tekbir tesettür giyim de. 2015 yaz abiye koleksiyonu gerek renk yelpazesi gerekse yeni ve şık tasarımlarıyla adeta sizlere görsel bir şov sunuyor. Tesettür akımı her yıl hız kesmeden artarak devam etmektedir.

Artık ünlü modacılar da defilelerinde tesettür giyime de yer vermeye başlamışlardır. Defileler de tesettürlü hanımlar için hazırlanan tasarımlar sayesinde de bu boşluk doldurulmaya çalışılmaktadır. Özellikle çok şık modern uzun tunikler. Her ortama uygun spor elbise modelleri, birbirinden özel desenli şallar ve ebruli yani iki renkli kullanılabilen şallar 2015 tesettür koleksiyonunu zenginleştirdi.

2015 Tekbir Giyim Tesettür Abiye Modelleri – FOTO GALERİ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.