Tekbir Giyim Tesettür Şıklığı

Tekbir Giyim Tesettür Şıklığı
30 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.143 kez okundu.

Tesettür giyim denince akla ilk gelen firmalardan olmayı başarmış olan Tekbir giyim kalitesini kanıtlamış tesettür giyimi hayatı ve yaşam biçimi içinde kabullenmiş olan bayanlar için şıklığın bir seçim olduğunu ve kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyatlarla şık ve kaliteli giyinilebileceğini anlatmış ve anlatmaya devam etmektedir.

Tekbir eşarp modelleri ile tanınsa ve ün salmış olsa da Tekbir tunik, Tekbir şal, Tekbir pardösü, Tekbir çanta, Tekbir bluz, Tekbir gömlek, etekli takımlar, tesettür etek pantolonlar, Tekbir büyük beden tesettür giyim,  kaftan, tesettür hırka, tesettür tunik gibi birçok ürünü bünyesinde bulundurmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ve içerisinde bulunan sezona göre uygun seçilmiş renkler, modanın esintilerini toplayan tasarım modellerle tesettür giyimi tercih eden bayanlara hizmet vermek için her geçen gün kalitelerini arttırmışlardır. Büyük beden giyim konusunda şık ve kaliteyi bulmak sıkıntısı yaşayan tesettürlü bayanlarında tekbir mağazaları ölçüsüz güzellik adı altında şık tasarımlar sunmaktadır.

Günün genel yoğunluğu içerisinde alışveriş imkânı bulamayan, giyinmek ve aksesuarlar konusunda zaman bulma sıkıntısı yaşayan bayanlar için internet alışverişi imkânı da Tekbir mağazaları kalitesiyle sizlere bir tık kadar yakın hale geldi.

Tekbir Giyim Tesettür Şıklığı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Jinhan dedi ki:

    selamun aleykum. Azerbaycandan Bakudan size hayırlı işler diyiolrum. Ben Hacc dini-elmi dergisinin redaktoruyum. Modalarınızı e7ok beyendim. İsterseniz dergi vasıtasıyla sizin modaları teblığ ede bilirim. Azerbaycanda da turban teblığina qatılmış olursunuz. Benimle bağlantı yaradırsanız sevinirim. d6nceden teşekkfcr ediyorum. Allaha emanet olun.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git